ICOOLA Бізнес-ліга: підсумки сьомого ігрового дня

Відбулися матчі сьомого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. “ICOOLA” сповна реабілітувалась перед власними вболівальниками, “GTL” несподівано втратив очки із “Патрулем”, а “Електроконик” розтрощив віцечемпіона. Про ці та інші поєдинки детальніше – у матеріалі.

Звітний тур відповідно до календаря обійшовся без команди “УФАМу”. Втім, попри відсутність “медиків”, які зазвичай є дуже емоційними, емоцій та пристрастей у решті матчів не бракувало.

“КІВС in.IT-2” – “Копа” (3:9)

Від молодіжного дербі, звичайно, очікували неабиякого суперництва.

І “Копа”, і юні “айтівці” лише розпочинають свій шлях у футзалі та у поточному сезоні тільки набивають собі синці. Особливих турнірних завдань перед командами немає, тому найважливіше для них – отримати безцінний ігровий досвід.

В очній дуелі, тим не менш, більш вдало виглядали саме підопічні Павла Костюка. “Копа” була на крок швидшою майже у кожному з епізодів. Завдяки цьому і голи сипалися, немов з рога достатку. Матч видався дуже відкритим та результативним. Дев’ять забитих м’ячів від “Копи” та ще три від “КІВС in.IT-2”. Найбільший персональний внесок у такий результат зробив капітан “Копи” Асатрян, який оформив хет-трик.

По грі – закономірна звитяга номінальних гостей. “КІВС in.IT-2” поки продовжує крокувати без балів.

“Географ-ЛНУ” – “Подорожник” (5:0)

Навіть без свого одіозного президента Андрія Манька “географи” зуміли розбити “Подорожник”.

Очільник “Географ-ЛНУ” на момент проведення матчу перебував у відрядженні, тому стежив за грою онлайн. Представники команди університету Франка точно потішили свого менеджера, адже шансів “фармацевтам” не залишили. “Географи” діяли бездоганно, зігравши на “нуль” позаду і відзначившись одразу п’ятьма голами. Єдиним “мінусом” була втрата Кучіра, який в одному з епізодів повівся не по-спортивному та отримав вилучення. Тепер без свого лідера “Географ-ЛНУ” буде змушений провести прийдешній непростий матч із “Патрулем”. “Подорожник” натомість зазнав найбільш розгромної поразки у сезоні. До того команда не поступалась із гандикапом більше, ніж два м’ячі.

НАСВ “Штурм” – “ICOOLA” (2:6)

“Айфоністи” як слід виправились за поразку від “Електроконика”. Підопічні Тараса Кузя із запасом обіграли одного із лідерів змагань.

Перший тайм гри, тим не менш, видався доволі рівним, а суперники відповідали голом на гол. По завершенні двадцятихвилинки рахунок був 2:2. У другому таймі “ICOOLA” натомість максимально переважала опонентів. Схоже, що у перерві Тарас Кузь знайшов потрібні слова для своїх підопічних і ті грамотно реалізували тренерські настанови. Як наслідок – 2:6.

“ICOOLA” своє завдання на матч виконала. НАСВ “Штурм”, своєю чергою, зазнав другої поразки поспіль.

“Галицька здоба-2” – “Тузяки” (8:2)

У круте піке потрапила команда “Тузяки”.

Підопічні Богдана Івануся цього разу без особливих шансів “згоріли” другій команді “пекарів”. Тут насправді і описувати нічого, адже “Тузяки” вже після першого тайму поступалися з різницею в чотири м’ячі. У другому колектив спромігся на два м’ячі престижу, але “Галицька здоба-2” забила ще чотири рази.

У підсумку – ще один розгром для ФК “Тузяки”. Команді необхідно якомога швидше приймати радикальні рішення, адже п’ять поразок поспіль – геть невдалий показник.

“GTL” – “Патруль” (0:0)

Безгольова нічия – явище дуже рідкісне у футзалі. Коли це стається за умов зустрічі лідера з одним із аутсайдерів – взагалі нетипово.

Так трапилося, тим не менш, у матчі між “GTL” та “Патрулем”. “Поліцейські” дуже грамотно відпрацювали цей поєдинок у захисті, перекриваючи кисень усім атакам “логістів”. Команда Ігоря Романишина так і не змогла знайти протидію дисциплінованості “Патруля”.

Паритет, який у підсумку точно більше на користь “поліцейських”.

“Електроконик” – “СВ Львів Lemberg Auto” (7:2)

“Електроконики” вискакують все вище і вище.

У центральному протистоянні туру команда просто каменя на камені не залишила від “срібних” призерів минулої Бізнес-ліги. Вже після першого тайму “Електроконик” перемагав із фантастичним гандикапом – 6:1. Як завжди активний Білюк та досвідчений Тітунін вели за собою колектив. “Автомобілісти” просто не могли нічого вдіяти із потужностями суперника.

По завершенню гри дублі до свого активу у складі переможців записали Білюк, Снітко та Іваненко. Ще один м’яч в активі Черніка.

Завдяки такій приголомшливій звитязі “Електроконик” вийшов на другу позицію та відстає від “GTL” лише на один бал, маючи при цьому гру в запасі.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.