“NG Metal” – чемпіон Відкритого Кубка Львівщини “Select Cup”

У суботу, 15 липня, відбулися змагання за трофей “Select Cup” із футзалу. З-поміж усіх учасників найбільш стабільну гру продемонструвала команда “NG Metal”, яка у підсумку і стала переможцем. Детальніше – у матеріалі.

Паузу у змаганнях Суперліги Львівщини АФЛ заповнила представницьким турніром хорошої якості. Шестеро колективів, серед яких і учасник із сусідньої області МФК “Тернопіль”, боролися за “золото” кубка. Спершу команди було поділено на дві групи по троє, а далі вже відбулися прямі стикові за підсумкові позиції. Найбільш гарячим матчем групового етапу стала дуель між “Штурмом” та “Галицькою здобою”. Опоненти не так давно зустрічалися у Суперлізі і тоді “пекарі” зазнали розгромної поразки 2:7. Цього разу гра видалася не настільки ж результативною, але точно не менш вдалою для “Штурму”, який переміг із рахунком 3:1.

Двобої за 5 місце, “бронзу” та фінал були насправді видатними. Попри те, що у Львові стояла спека більше 30-ти градусів, та все ж команди зуміли діяти на максимум і подарували найкращі враження. Матч за 5 місце між “Копою” та МФК “Тернопіль” був максимально непередбачуваним. Спершу лідирували підопічні Павла Костюка, тернополяни натомість здійснили камбек та вирвали вольову звитягу – 3:2. “Бронзова” гра між “UnoMas” та “Галицькою здобою” також відбулася у чудовому ритмі. Попри усі прогнози, “ресторатори” шокували “пекарів” та стали третіми, оформивши перемогу 2:1. До речі, цей здобуток є наразі першим в історії новоспеченої команди “UnoMas”, з чим її і вітаємо. У вирішальному поєдинку “NG Metal” зумів обіграти “Штурм” – 4:1. “Металісти” і у Суперлізі встигають лідирувати, і здобувати цінні кубки поміж тим.

Підсумкове розташування команд мало такий вигляд:

  1. “NG Metal” (Куликів)
  2. МФК “Штурм” (Львів)
  3. “UnoMas” (Львів)
  4. “Галицька здоба” (Львів)
  5. МФК “Тернопіль”
  6. “Копа” (Львів)

На церемонії нагородження Відкритого Кубка Львівщини “Select Cup” відзначали також найкращих індивідуалістів.

“Найкращі гравці команд”

“NG Metal” – Володимир Гриник

“Штурм” – Олег Гасюк

“UnoMas” – Кирило Шокарєв

“Галицька здоба” – Артем Люблінський

“Тернопіль” – Михайло Костів

“Копа” – Сергій Таргонський

“Найкращий воротар турніру” – Віталій Явний (“UnoMas”)

“Найкращий бомбардир турніру” – Назарій Цюпка (“NG Metal”)

“Найкращий гравець фіналу” – Роман Кордоба (“NG Metal”)

По завершенні змагань панувала доволі тепла атмосфера. Найголовніше те, що усі команди отримали задоволення від турніру, а також підтримали на належному рівні ігровий тонус. За традицією дякуємо усім, хто був причетний до організації, командам, наставникам, арбітрам. Окреме “дякую” нашим партнерам “Select” та “Спортмайдан”. Найбільша вдячність, звісно, воїнам ЗСУ, які продовжують боронити нашу країну і надавати нам можливості проводити схожі заходи. Не забуваймо якою ціною це все робиться. Допомагаймо нашим захисникам здобувати одну велику Перемогу і до нових зустрічей на футзальних майданчиках.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери