ICOOLA Бізнес-ліга: підсумки восьмого ігрового дня

Відбулися поєдинки восьмого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. “СВ Львів Lemberg Auto” перервав свою антисерію, “GTL” став одноосібним лідером таблиці, а “Подорожник” шокував “електрокоників”. Про ці та інші зустрічі детальніше – у матеріалі.

Звітний тур відбувся без участі “Копа” відповідно до календаря. Матч між “УФАМ” та “Галицькою здобою-2” не завершився через аварійні відключення світла і буде дограний пізніше. Решту ж ігор були із максимально захопливими сюжетними лініями.

“ICOOLA” – “КІВС in.IT-2” (4:2)

“Айфоністи” здобули ще одну переконливу звитягу.

Цього разу підопічні хлопці впевнено розібралися із “КІВС in.IT-2”. Підопічні Ростислава Капітанця знову самовіддано діяли на майданчику, але досвід опонентів таки дався взнаки. “ICOOLA” завдяки швидкісній комбінаційній роботі ще у першому таймі почала володіти ініціативою. Голи від Соляника, Острувки та Когута вже у першій 20-хвилинці довели перевагу номінальних господарів.

У другому таймі стався епізод, який конкретно міг допомогти юним “айтівцям”. Арбітри вручили пряму червону картку Солянику і “айфоністи” залишилися без одного зі своїх лідерів. Тим не менш, “ICOOLA” зіграла досить компактно і не дозволила супернику діяти занадто розкуто. Максимум, на що спромігся “КІВС in.IT-2” – два голи.

“Патруль” – “Географ-ЛНУ” (2:6)

І без Кучіра “географи” виявилися сильнішими за “поліцейських”.

Втрата одного з лідерів не стала перешкодою для підопічних Андрія Манька у грі з “Патрулем”. Хоч у першому таймі представники університету Франка і лідирували лише в один м’яч, та в другій частині протистояння перевага була більш значною. По хет-трику до свого активу записали Іванишин та Лещишин. У складі “Патруля” також був свій бомбардир. Дубль оформив Пурський. Щоправда, його зусиль було замало навіть для нічиєї.

Завдяки такій перемозі “географи” продовжили боротьбу за найвищі сходинки таблиці. “Патруль” – на одинадцятому місці.

“СВ Львів Lemberg Auto” – НАСВ “Штурм” (4:1)

“Автомобілісти” здобули першу звитягу за чотири матчі.

“СВ Львів Lemberg Auto” потроху почав падати і духом, і у турнірній таблиці. Команда довго не могла вирвати перемогу і це, безперечно, пригнічувало увесь колектив, адже хлопці насправді амбіційні. Цього разу на шляху опинилися “штурмівці”. Підопічні Володимира Гульоватого, попри надупевнений старт, потроху почали здуватися. Продовжили падіння представники НАСВ “Штурм” і у звітній грі.

Вже з перших хвилин стало помітно, що “автомобілісти” почувають себе набагато впевненіше. Хлопці скучили за тріумфальним вайбом і витискали із себе максимум у кожному моменті. Таке бажання вилилося у підсумковий результат.

На противагу хорошим емоціям “СВ Львів Lemberg Auto” команда НАСВ “Штурм” отримала чимало негативу. Із лідерів “штурмівці” потроху перекваліфіковуються на середняків. Наступний поєдинок має надати відповіді на багато запитань.

“Подорожник” – “Електроконик” (5:3)

Найбільша сенсація туру трапилася у цій грі.

“Подорожник”, який плентався внизу турнірної таблиці, переграв команду-відкриття чемпіонату. До цього моменту “Електроконик” втрачав очки ще у далекому третьому турі. Це, до речі, був стартовий матч для команди у змаганнях. Після цього колектив штампував виключно видатні звитяги. Цього разу “фармацевти” здолали суперника злагодженою та дисциплінованою роботою. Крім того, звітний поєдинок пропускав один із лідерів “Електроконика” Білюк. Скоріш за все, цей факт також залишив свій відбиток на кінцевому результаті. У будь-якому випадку “Подорожник” шокував не тільки опонентів, але й усю футзальну спільноту. Колектив довів, що вміє приємно дивувати, а нападник “фармацевтів” Ворона, оформивши покер у цій грі, вийшов на першу сходинку у гонці найкращих страйкерів чемпіонату.

У наступному турі до матчів обох команд однозначно буде прикута величезна увага.

“Тузяки” – “GTL” (0:5)

Найбільш однозначне протистояння туру. “Тузяки” продовжують своє вільне падіння.

Звісно, шансів у дуелі із минулорічними чемпіонами було не так багато, але крихта надії все ж жевріла. Вже у першому таймі для підопічних Богдана Івануся було зафіксовано вбивчі 0:5. Крім того, що із результатами справи зовсім не клеяться, під час гри у команді розпочалися серйозні міжусобиці. Настільки серйозні, що голкіпер Колодрубський залишив межі спорткомплексу по завершенні першої 20-хвилинки, а у воротах гру продовжив найбільш досвідчений гравець ФК “Тузяки” Чунис.

Про гру “GTL” детально розповідати не будемо. Такий підсумок, будьмо відверті, десь читався. Щодо “Тузяків”, то команді серйозно потрібно налагодити атмосферу у роздягальні. По складу хлопці насправді не поступаються більшості колективів Бізнес-ліги. Натомість поразка йде за поразкою, тому причину слід шукати всередині команди. Порада від АФЛ: слід проводити більше часу за межами поля та налагодити конект. Похід до одного із автентичних закладів у вечір п’ятниці та розмова за напоєм львівського виробництва (*йдеться не про каву) – як один із варіантів.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.