Суперліга Львівщини: яким був 6-ий тур (підсумки)

У суботу, 22 липня, шостим туром розпочалося друге коло змагань у Суперлізі Львівщини з футзалу. За час перерви усі команди скучили за грою, тому поєдинки були насправді захопливими.

“NG Metal” – “Nice Guys” (1:0)

Не тільки центральне протистояння туру, але й одне з ключових у чемпіонаті.

Після поразки у попередній зустрічі “металісти” виходили на майданчик із думками виключно про спортивну помсту. Колектив Андрія Каніцького бореться за чемпіонство, а “Nice Guys” у минулій дуелі завдав команді неприємної поразки. Рахунки, певна річ, потрібно зводити виключно на полі.

У першому таймі матч не був насичений яскравістю. Про важливість поєдинку для обох команд свідчила обережність в атакувальній роботі. За умови будь-якої обрізки і одні, і другі були готові стрімко реалізувати свою нагоду. Тим не менш, таких помилок не було, тому перший тайм – без голів.

У другій частині зустрічі шахова партія наставників продовжилася. Свій момент, втім, знайшов саме “NG Metal”. Номінальні господарі видали злагоджену атаку, яка завершилася ударом Когута з близької відстані. Після того, як рахунок став 1:0, знову запанувало певне затишшя. Надалі жоден із епізодів не можна було назвати гольовим, тому до завершення матчу команди більше не забивали.

Такою перемогою “NG Metal” відкинув “гайсів” на відстань семи пунктів. Головним переслідувачем “металістів” тепер є “Галицька здоба”.

“UnoMas” – “Штурм” (2:2)

Паритетна тенденція “рестораторів” продовжилася. Підопічні Андрія Федюка третій раз поспіль зіграли внічию.

Цього разу, як і наприкінці першого кола, внічию “UnoMas” зіграв зі “Штурмом”. Про те, що гра буде обопільно захопливою стало зрозуміло вже з перших хвилин. “Штурмівці” повели у рахунку вже невдовзі після стартового свистка. Свій м’яч забив Климко. За декілька хвилин у відповідь відзначився Гуль. До завершення першого тайму рахунок вже був 2:2. Справжньою окрасою став гол від Цімермана. Заслуговувала уваги вся комбінація “рестораторів” із комбінаціями, прострілом, пропусканнями та завершальним ударом. Один із найкращих командних м’ячів чемпіонату загалом. У складі “Штурму” своє ім’я результативною дією до протоколу зустрічі записав Зинич.

Другий тайм видався не менш яскравим, а моментів насправді не бракувало. Були виходи віч-на-віч, удари з близької відстані та влучання у каркас. Голів у цій грі, тим не менш, більше не було.

У крайніх протистояннях “UnoMas” налагодив безпрограшну серію. Тепер колектив однозначно хоче більшого та відчути смак перемоги. “Штурм”, своєю чергою, через осічку “Nice Guys” зберігає хороші шанси поборотись за третю сходинку.

“Галицька здоба” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (5:4)

У цьому поєдинку було абсолютно все: інтрига, вилучення, пенальті та величезна кількість красивих м’ячів.

“Пекарі” та “зоряні” видали просто космічний матч. Розпочиналося усе, тим не менш, не дуже добре саме для юних “енергетиків”. “Галицька здоба” забила швидкі два м’ячі, чим могла не на жарт відправити у нокдаун футзалістів команди суперника. Втім, номінальні гості доволі швидко зібралися і також почали відповідати. Загалом, голів у першому таймі настріляли аж 5. Із рахунком 3:2 “пекарі” пішли на перерву у ролі лідерів.

Другий тайм був ще більш запальним. Перш за все, через те, що у ньому глядачі побачили червону картку для Сергія Тригубця, що є доволі нетиповим. Граючий тренер “Галицької здоби” заробив другу жовту за фол на Близнюку і залишив межі поля. Щоправда, зробив це, маючи уже два голи у грі на своєму рахунку. Без тренера попервах “пекарям” було доволі важко. Вперше після стартового свистка, до слова, у цей період КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” вирівняла рахунок на 4:4. Переможний м’яч забила все ж “Галицька здоба”. Бутим зумів подарувати своїй команді звитягу та неймовірно радісні емоції.

“Галицька здоба” продовжує гонитву за “NG Metal” і чемпіонством. КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” все ще плекає надії на “бронзу”.

З відеооглядами кожного матчу можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.