ICOOLA Бізнес-ліга: прев’ю поєдинків четвертого туру

Впродовж 21-22 червня відбудуться п’ять поєдинків четвертого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Матчі традиційно буде проведено на майданчиках спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31). Які очікування від анонсованого ігрового дня – у матеріалі.

Через участь у відомчому турнірі команди “Патруль” матч між цим колективом і ФК “Тузяки” перенесено на пізніший термін. “ICOOLA” відповідно до календаря цей тур пропускає.

“КІВС in.IT-2” – “Електроконик” (21 червня, 19:10)

Матч колективів, які у сезон увійшли не надто вдало.

Втім, якщо “електроконики” провели лишень одну зустріч, то юні “айтівці” поступилися вже двічі. Щоправда, і суперники були набагато досвідченіші за підопічних Назарія Станкевича.

Цього разу обом втрачати нічого. Підвалини турнірної таблиці спонукають бути більш переконливими у прийдешніх зустрічах, зокрема, і в очному протистоянні. Підсумок матчу спрогнозувати важко, але переможець точно здобуде набагато більше, аніж просто три очки.

“Копа” – “Географ-ЛНУ” (21 червня, 20:00)

Наразі завжди міцний “Географ-ЛНУ” доволі важко входить у новий чемпіонат. Хоч у попередньому турі команда Андрія Манька і здобула звитягу, та все ж юні гравці “КІВС in.IT-2” нав’язали дуже хорошу боротьбу.

Подібний сценарій матчу можна очікувати і у прийдешній дуелі з “Копа”. Амбіційні футзалісти Павла Костюка уже встигли довести свою профпридатність. Кожному опоненту доводиться несолодко із цими юнаками, які нав’язують боротьбу на кожному клаптику поля.

Перемогу у протистоянні здобуде той, хто зуміє більш дисципліновано зіграти у захисті, адже атака в обох колективів працює дуже злагоджено.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Галицька здоба-2” (21 червня, 20:50)

Капітан “автомобілістів” Цімерман минулими вихідними уже зустрічався із “пекарями”. Щоправда, то був матч Суперліги Львівщини та й грав лідер “СВ Львів Lemberg Auto” у складі “UnoMas”. Тим не менш, поразка у тій грі 100% додає Цімерману і його партнерам додаткової мотивації на наступний поєдинок ICOOLA Бізнес-ліги.

Щодо “пекарів”, то тут рівень налаштування завжди зашкалює. Гідні виступи у другій команді “Галицької здоби” – пряма путівка до основного складу, тому кожна гра у цьому контексті як хороша нагода себе зарекомендувати.

НАСВ “Штурм” – “GTL” (22 червня, 19:50)

Центральне протистояння туру. До звітного моменту ці дві команди – єдині, як ще не втрачали очок у поточному чемпіонаті Бізнес-ліги.

Якщо “логісти” впродовж крайніх сезонів вважалися одними з фаворитів у змаганнях, де брали участь, то НАСВ “Штурм” наразі – одне з відкриттів. По суті, для підопічних Володимира Гульоватого “GTL” – наразі найсерйозніший іспит на міцність. Чи складе його команда? Запитання відкрите. Втім, можемо не сумніватись у тому, що гра точно буде цікавою. Колектив “сухопутки” – про потужність, топовий рівень фізичної готовності та високу результативність. Команда Ігоря Романишина натомість сповідує здебільшого комбінаційний футзал та не вирізняється особливо атакувальною грою.

На нас чекає зіткнення двох протилежностей.

“Подорожник” – “УФАМ” (22 червня, 20:40)

Дуель сусідів по турнірній таблиці. Як у “фармацевтів”, так і в “медиків” по 3 залікові пункти.

Очне протистояння має стати особливо гарячим. В “УФАМу” досвіду, певна річ, у подібного роду змаганнях набагато більше. “Подорожник”, своєю чергою, лишень робить свої перші кроки в офіційних турнірах. В будь-якому разі перемога для обох – дуже серйозна мотивація. На старті чемпіонату, тим паче такого насиченого, кожне очко – вкрай важливе. Саме тому, боротьба за ці бали буде особливо напруженою та захопливою.

За усіма матчами анонсованого туру ICOOLA Бізнес-ліги матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери