Суперліга Львівщини: яким був 3-ій тур (підсумки)

Відбулися матчі третього ігрового дня Суперліги Львівщини з футзалу. Чергові три поєдинки вирізнялися своєю боротьбою, динамікою та емоціями. Детальніше – у матеріалі.

Після трьох турів потроху почала кристалізуватись ситуація стосовно лідерів та аутсайдерів турнірної таблиці. Тим не менш, попри свою позицію, команди демонструють дуже хороший рівень суперництва.

«Галицька здоба» – «UnoMas» (3:1)

У поточному сезоні “пекарі” дійсно заряджені на підсумковий успіх. Команда Сергія Тригубця поповнила свою скарбничку перемогою над “рестораторами”.

Вже по завершенні першого тайму результат був 2:0 на користь “Галицької здоби”. Свої шанси реалізували Люблінський та Тригубець. “UnoMas” натомість діяв другим номером, але своїх моментів віднайти так і не зумів.

У другій частині протистояння гра вирівнялась. Темпу атакам “рестораторів” почав додавати Цімерман. Він власне і скоротив відставання у рахунку до мінімуму. Нев’янучий Тригубець, втім, своїм влучним пострілом встановив остаточну крапку у дуелі.

Досить впевнена звитяга “пекарів” та третя поспіль поразка “UnoMas”.

«Штурм» – «NG Metal» (2:5)

“Металісти” вогненно оформлюють повернення до змагань під егідою АФЛ. Підопічні Василя Дениса знімають скальпи із суперників одне за одним.

Цього разу поразки зазнав “Штурм”. Перша частина очного матчу, втім, видалася дуже захопливою та конкурентноздатною. Номінальні господарі, до слова, навіть відзначилися першими. Свою спробу результативно використав Чорний. Далі була обопільна перестрілка, але під завісу тайму все ж клас “металістів” дався взнаки.

Другий тайм видався більше не результативним, а прагматичним. “NG Metal” впевнено довів поєдинок до звитяги. Особливих шансів на сподівання про відновлення паритету у “штурмівців” так і не виникало.

КІВС «Енергія-2» – «Меркурій» – «Nice Guys» (0:3)

Той випадок, коли кажуть, що перемога була здобута на класі. “Хороші хлопці” на старті чемпіонату дуже багато втратили, тому тепер потрібно активно надолужувати. Після поразки від “Галицької здоби” та нічиєї зі “Штурмом” відступати вже було нікуди.

Контроль м’яча та ігрова ініціатива у зустрічі з юними “енергетиками” була на боці саме команди Євгена Москвіна. Тим не менш, футзалісти “зоряних” довгий час опиралися, а Дубик продовжував феєрити у воротах. Втім, навіть старань голкіпера було замало наприкінці тайму, коли Чабан реалізував свою нагоду.

У другому таймі “Niсe Guys” переграв опонента за всіма параметрами. Попри те, що колектив забив лише двічі, нагод було насправді багато. Перегравши КІВС “Енергію-2” – “Меркурій”, чинні чемпіони Суперліги записали першу перемогу до активу у новому сезоні.

З відеооглядами кожного матчу можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі.