ICOOLA Бізнес-ліга: прев’ю поєдинків шостого туру

Впродовж 5-6 липня на майданчику спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31) відбудуться матчі шостого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Детальніше про очікування від прийдешніх зустрічей розповідаємо у матеріалі.

Новий тур обійдеться без участі “КІВС in.IT-2”. Юні футзалісти пропускають шостий ігровий день відповідно до календаря. Решту ж протистоянь як і завжди обіцяють бути багатими на насичені події.

“Копа” – НАСВ “Штурм” (5 липня, 18:45)

Другий тур поспіль “штурмівці” будуть протистояти молодій команді. Щоправда, минулого разу це були “айтівці”, а зараз “Копа”.

Як би там не було, але пам’ятаємо з якими боями перемога підопічним Володимира Гульоватого далася минулого тижня. Цього разу все також буде залежати від повноти складу. Якщо НАСВ “Штурм” вийде на майданчик в оптимальній комплектації, то підопічним Павла Костюка буде дуже важко розраховувати на набрані бали. Якщо ж ні – на нас очікує дуже боєздатна дуель. Очікування переповнюють, адже, крім того, цей поєдинок відкриватиме шостий тур.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Географ-ЛНУ” (5 липня, 19:35)

Протистояння, яке бере свій початок ще з минулого сезону.

Обидві команди взимку претендували на “срібло”. Впродовж усього чемпіонату ближчими до такого досягнення були “географи”, які здебільшого перебували на другій позиції. Втім, на фінішній прямій “автомобілісти” здобули дуже важливу очну перемогу над командою Андрія Манька, а у заключному турі ще й обіграли “GTL” на останніх секундах. Таким чином “СВ Львів Lemberg Auto” став другим, а “Географ-ЛНУ” був змушений задовольнятися “бронзою”.

Новий сезон – нова історія. Втім, принциповості цьому матчу точно не бракуватиме.

“Патруль” – “Галицька здоба-2” (5 липня, 20:25)

“Поліцейські” проти “пекарів”. Представники цих професій є чи не найбільш затребуваними у наш час. Втім, цього разу вони допомагатимуть своїм колективам задля звитяги у рамках футзального чемпіонату.

Якщо говорити про попередній тур, то тут краще однозначно виступила “Галицька здоба-2”. “Пекарі” здолали “Подорожник” та покращили своє турнірне становище. “Патруль” натомість після двотижневої паузи повернувся на гру з “УФАМ” минулого тижня. Результат 2:6 точно не міг влаштувати Дороша і компанію. Саме тому, наступна гра для “Патруля” буде дуже важливою у плані сатисфакції.

Дуель обіцяє бути максимально непоступливою та конкурентноздатною.

“ICOOLA” – “Електроконик” (6 липня, 19:00)

Обидві команди наразі на підйомі.

І “ICOOLA”, і “Електроконик” у минулому турі здобули максимально переконливі перемоги. Обидвоє укомплектовані якісними та досвідченими гравцями. За таких умов, певна річ, результат хлопці хочуть здобувати якнайкращий у кожному поєдинку.

Прийдешній двобій точно буде дуже привабливим для вболівальників обох колективів, адже одне для одного команди будуть серйозним іспитом на міцність. У турнірній таблиці “айфоністи” розташовуються вище, але у “коників” матч у запасі.

Перемогу у дуелі здобуде той, хто почуватиметься більш впевнено. Таку впевненість своєю чергою команди здобувають разом із першим забитим м’ячем.

“Подорожник” – “GTL” (6 липня, 19:50)

На перший погляд тут очевидний поділ на “фаворит/аутсайдер”.

“GTL” – чинний чемпіон Бізнес-ліги. У команди дуже збалансований склад, злагоджена гра та якісний підбір виконавців. Кожен із суперників, саме тому, налаштовується на “логістів” по-особливому. Впевнені, це стосується і “Подорожника”. Хоч команда і нова, але про успіхи своїх майбутніх опонентів точно має інформацію. Попри те, що “фармацевти” не можуть наразі похизуватися турнірною позицією, але боєздатний футзал демонструють в кожній грі.

Долю протистояння вирішить робота в захисті. Це стосується, перш за все, “Подорожника”. Якщо колектив зробить належну організацію позаду, то і моменти попереду згодом обов’язково виникатимуть.

ФК “Тузяки” – “УФАМ” (6 липня, 20:40)

Закриватиме програму шостого туру зустріч між “тузяками” та “медиками”.

Про команду “Тузяки” наразі об’єктивної думки ще не сформовано. Хоч команда і поступилася у всіх своїх матчах, та все ж з кожною наступною грою додавала. Далі були три тижні вимушеної паузи. Спершу перенесли поєдинок із “Патрулем”, а далі пропуск відповідно до календаря. У якому функціональному стані наразі перебуває колектив – величезна загадка. Можливо, на ефект несподіванки у прийдешній грі з “УФАМом” Богдан Іванусь та його підопічні і розраховують.

“Медики”, своєю чергою, потроху підбираються до вершини турнірної таблиці. Наразі команда перебуває на п’ятій позиції, а крайні зіткнення були насправді вдалими. Анонсований поєдинок обіцяє бути максимально непередбачуваним, тому уважно стежимо.

За усіма матчами анонсованого туру ICOOLA Бізнес-ліги матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому YouTube-каналі. До речі, у нас продовжує діяти новаторство – флеш-інтерв’ю у прямому ефірі. Власне тому, після фінальних свистків не поспішайте залишати канал із трансляцією. Усе для того, щоб почути найбільш гарячі та свіжі думки безпосередніх учасників матчу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери