ЛДУФК ім. Івана Боберського запрошує абітурієнтів до вступу за спеціалізацією “футзал”

Кафедра футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у 2023 році знову набирає для навчання студентів за спортивною спеціалізацією “футзал”. Цьогоріч вступити можна виключно за результатом творчого конкурсу. Реєстрація на вступні випробування для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбувається з 3 липня до 18:00 10 липня (бюджет + контракт) та до 18:00 25 липня (тільки контракт). Для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти реєстрація відбувається з 3 липня до 18:00 16 липня.

“Вступна кампанія цьогоріч відбувається за традиційною схемою, – каже завідувач кафедри футболу ЛДУФК Ігор Лапичак, – тобто реєстрація електронних кабінетів, подача заяв. Зберігається також творчий конкурс, що стосується спеціалізації 017 Фізична культура і спорт. Тут для нас також хороша новина, що цього року востаннє ще дозволили приймати абітурієнтів виключно за результатами творчого конкурсу на перший курс. Спеціальність 017 Фізична культура і спорт містить різні освітні програми та спеціалізації, серед яких і “футзал”. Втім, на кожну із них прийматимуть за творчим конкурсом. Таким чином сильні спортсмени, які бажають здобути спеціалізовану фізкультурну освіту, можуть вступити до нас незалежно від результатів комплексного національного мультитесту”.

Більше додаткової інформації щодо вступу на офіційному сайті ЛДУФК ім. Івана Боберського.

Варто відзначити, що спеціалізацію “футзал” на базі ЛДУФК започаткували за безпосередньої ініціативи Асоціації футзалу Львівщини. Відповідний проект в Україні на той час був унікальним. Поточний набір на спеціалізацію “футзал” кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури є вже четвертим за ліком. Вже через рік здобудуть освітню кваліфікацію «бакалавр» перші випускники. Також виділимо, що серед викладацького складу кафедри працюють, зокрема, видатні львівські футзалісти Андрій Федюк та Тарас Кузь.

ЛДУФК ім. Івана Боберського зацікавлене у якісному поповненні студенства серед абітурієнтів, які прогресують у футзалі та мають певні здобутки. Усе задля того, щоб і вступники вдосконалювали свої педагогічні вміння, і могли в подальшому працювати з різними віковими групами спортсменів-початківців, які займаються футзалом.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери