Літній чемпіонат Суперліги Львівщини на низькому старті

Найвищий футзальний дивізіон Львівщини повертається. Тепер справа відбуватиметься на відкритому майданчику Ліцею ім. Пулюя. Колективи уже завершують останні приготування та готові увірватися до нового сезону. Анонс першого туру, який буде зіграно 3 червня, – у матеріалі нижче.

Участь у літньому чемпіонаті Суперліги Львівщини задекларували шестеро колективів. Йдеться про “NG Metal”, “Nice Guys”, ФК “Галицька здоба”, КІВС “Енергія-2” – “Меркурій”, “Штурм” та “UnoMas”. Кожен із представлених розуміє відповідальність, яка на нього покладена. Після феєричного зимового сезону командам належить продемонструвати найкращий рівень гри та подарувати вболівальникам такі ж незабутні емоції.

“NG Metal” – “UnoMas” (10:00)

До стартового матчу нового чемпіонату можна приставити реноме “велике повернення”.

Потужний “NG Metal” знову гратиме у змаганнях під егідою АФЛ. У кількох минулих сезонах команда брала участь лишень в окремих короткострокових турнірах Асоціації футзалу Львівщини. Виступи вдавалися доволі непогано, адже колектив оснащений солідним десантом досвідчених виконавців, для яких “футзал” – не порожнє слово. Зайвого представлення команда не потребує і точно буде вважатись одним із претендентів на призи.

“UnoMas” – своєрідне продовження колективу “Story”, який колись уже виступав у чемпіонатах АФЛ. З моменту останньої появи на футзальному небосхилі Львівщини склад зазначеної команди зазнав суттєвих змін, тому “UnoMas” точно буде дивувати своїх суперників. Варто відзначити, що наставником колективу є легендарний Андрій Федюк. Уже тільки з цього можемо зробити висновок, що команда буде кусючою та битись у кожному матчі.

Хто відзначиться першим голом у чемпіонаті та хто здобуде першу звитягу у новому сезоні Суперліги? Може бути визначено саме у цьому протистоянні. З нетерпінням чекаємо стартового удару по м’ячу.

“Галицька здоба” – “Nice Guys” (11:00)

Стартовий тур і одразу ж яскраво виражений центральний поєдинок.

“Nice Guys” до очної дуелі з “пекарями” підходить у якості чинного чемпіона Суперліги Львівщини. Колектив після здобуття такого звання пограв також у фінальному етапі Першої ліги України, тому досвід “хороші хлопці” у минулому сезоні здобули неабиякий.

“Галицька здоба” хоч у минулому регіональному чемпіонаті і зірок з неба не хапала, але на всеукраїнській арені продемонструвала просто топові успіхи. Аматорський колектив дійшов аж до Фіналу Восьми Кубка України з футзалу, що є однозначно найвищим досягненням в історії клубу. На вже здобутому “пекарі” зупинятись не збираються, тому цей чемпіонат будуть розцінювати як трамплін до майбутніх звершень.

Цей двобій однозначно буде принциповим та запеклим, тому його однозначно вартує переглянути.

“Штурм” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (12:00)

Закриватиме програму першого ігрового дня зустріч приблизно рівних команд.

“Штурм” – міцний колектив, у якому зосереджено чимало гравців, які мають хороший досвід виступів на різноманітних футзальних рівнях. Команда точно намагатиметься виступити у чемпіонаті якнайкраще. Тим паче, як і “NG Metal”, цей учасник повертається до змагань під егідою АФЛ і, певна річ, захоче ознаменувати це повернення власним успіхом.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – об’єднаний проект трьох структур. Таке злиття відбулося задля продовження стратегії розвитку перспективної молоді та її адаптації до найвищого рівня змагань. Ця команда може стати “темною конячкою”, тому до її виступів максимальна увага.

Очна зустріч обов’язково стане захопливою та яскраво підсумує перший ігровий день.

Колективам, які вже от-от стартують, хочемо побажати натхнення на видовищний футзал та успіху у прийдешньому сезоні. Вболівальникам, своєю чергою, зичимо гарного перегляду та залишаємо посилання на перший тур ТУТ.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери