VBET Екстра-ліга: “Енергія” завершила сезон на четвертій позиції

За підсумками “бронзової” серії VBET Екстра-ліги України з футзалу львівська “Енергія” завершила сезон поза п’єдесталом. Вирішальний матч із рівненським “Кардиналом-Рівнестандарт” завершився перемогою рівнян з рахунком 2:1.

Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”.

Як і попередні протистояння, звітний матч суперники розпочали без розвідки. Шанси відкрити рахунок мали обидві команди, але скористалися ними гравці “Кардиналу-Рівнестандарт”. У першому таймі дубль оформив Олександр Басич, відзначившись на 9-ій та 20-ій хвилинах.

В другій половині зустрічі “енергетики” нарощували тиск на захисні редути суперників, але м’яч вперто не йшов у ворота. Зрештою на 36-ій хвилині львів’яни скоротили відставання — Тарас Кузь відгукнувся на передачу у штрафний майданчик від Сергія Малишка. Час, що залишився, “Енергія” провела в атаках. Однак фортуна цього дня відвернулась від команди Валерія Легчанова.

Таким чином львів’яни цього сезону фінішували на четвертій сходинці VBET Екстра-ліги.

Серія за 3 місце. VBET Екстра-ліга 2022/2023. Третій матч. 28 травня 2023 року. Львів. “Боско-Арена”

“Енергія” (Львів) – “Кардинал-Рівнестандарт” (Рівне) — 1:2 (0:2)

Рахунок в серії — 1:2

Голи: Кузь, 36 — Басич, 9, 20

Попередження: Радевич, 36, Кузь, 39 — Кручок, 7, Ланко, 13

“Енергія”: Пітуля (Войтович, 21) – Радевич, Квасній, Кузь, Марциняк, Малишко, Легендзевич, Зварич, Цілик, Теряєв, Пелех, Гураль
Головний тренер: Валерій Легчанов

“Кардинал-Рівнестандарт”: Бакінський, Дяченко – Басич, Кравчук, Скибчик, Бондар, Волянюк, Кручок, Горпинич, Ланко, Малиновський, Тютюрай
Головний тренер: Олександр Бондар

Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Артем Федоріщев (Луганська область), Ярослав Сторожук (Львів)
Хронометрист: Олександр Щепанський (Львів)
Спостерігач арбітражу: Олег Іванов (Дніпро)
Делегат: Володимир Гримайло (Київ)

Трійка призерів найвищого футзального дивізіону країни за підсумками сезону 2022/23 виглядає таким чином:

1. “ХІТ” (Київ)
  2. “Ураган” (Івано-Франківськ)
  3. “Кардинал-Рівнестандарт” (Рівне)

Щодо “Енергії”, то майбутнє клубу наразі залишається туманним. Наступного дня після завершення львів’янами чемпіонату президент “енергетиків” Володимир Матвіїшин видав резонансну заяву, у якій повідомив про можливість свого виходу з цього проекту. Уважно стежимо за тим, що відбувається довкола та однозначно бажаємо одному з найбільш титулованих українських футзальних клубів продовження свого професійного віку.

Світлина: Кардинал-Рівнестандарт