Молодіжна Екстра-ліга (U-20): львівська “Копа” – поза трійкою призерів

У середу, 15 лютого, завершився розіграш чемпіонату Молодіжної Екстра-ліги (U-20) сезону 2022/23 рр. Львівська “Копа” добре представила наш регіон, але за медалі поборотися не змогла. Про турнір та виступи галичан розповідаємо у матеріалі.

У поточному сезоні широкомасштабне представництво колективів для звітних змагань зібрати, на жаль, не вдалося. Як би там не було, загарбницькі дії окупантів накладають свій відбиток і на спортивну сферу. Чимало процесів розвитку загальмовано, тому вдячні ЗСУ і раді принаймні тому факту, що та ж таки Молодіжна Екстра-ліга принаймні відбулася на тому рівні, який був. Серед учасників – Коцюбинська ДЮСШ (Київська обл.), КДЮСШ (Кам’яні Потоки, Полтавська обл.), “Sky Up-2” (Київ), МСК “Дніпро” (Черкаси) та власне “Копа” (Львів).

Перший етап змагань відбувся ще у листопаді минулого року на одному з ігрових майданчиків столиці. Ми ж закцентуємо увагу на другому раунді турніру, який було зіграно з 13 по 15 лютого у Черкасах.

Одразу ж відзначимо, що після першого з’їзду колективів участь у турнірі припинила команда Коцюбинської ДЮСШ. Власне тому, на другому етапі решту учасників проводили матчі між собою.

Львів’яни заключний відтинок змагань провели гідно, але бодай за один нічийний підсумок зачепитись не змогли.

«SkyUp Futsal-2» (Київ) – «Копа» (Львів) – 4:2

«Копа» (Львів) – МСК «Дніпро» (Черкаси) – 3:8

«Копа» (Львів) – КДЮСШ (Кам’яні Потоки) – 5:7

Чемпіонами Молодіжної Екстра-ліги (U-20) стали футзалісти черкаського “Дніпра”, які на фінішній прямій обігнали “Sky Up-2” (Київ). Третя сходинка за КДЮСШ (Кам’яні Потоки). Підопічні Павла Костюка стали четвертими. У першій частині розіграшу львів’яни однозначно виступили яскравіше, але загалом назвати гру хлопців провальною точно не можна.

Без нагород “Копа” все ж не залишилася. Індивідуальні відзнаки отримали Назар Лисик та Гамлет Асатрян. Перший – “Найкращий гравець захисного спрямування”, другий – “Найкращий гравець команди”.

Нагадаємо, що до цього був проведений лише один чемпіонат Молодіжної Екстра-ліги. Це було у сезоні 2020/21 рр. і тоді у змаганнях вікової категорії U-19 брали участь лишень три колективи. За попередньою інформацією до схеми із залученням гравців групи U-19 у турнірі Молодіжної Екстра-ліги Комітет дитячо-юнацького футзалу АФУ планує повернутись вже у наступному сезоні. Розраховуємо, що до того часу Україна переможе у війні з окупантами, а прихильність та зацікавлення колективів-учасників у рази зросте.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери