Суперліга Львівщини: яким був 12-ий тур (підсумки)

У суботу, 18 лютого, завершився 12-ий тур Суперліги Львівщини з футзалу сезону 2022/23 рр. Про підсумки протистоянь та їхні перипетії розповідаємо у матеріалі.

Звітний тур став першим повноцінним ігровим днем лютого, у якому взяли участь без винятку всі представлені чемпіонатом команди. До цього були певні організаційні нюанси, пов’язані із участю “Галицької Здоби” у VBET Кубку України, а також іграми у вищезгаданому турнірі та чемпіонаті Волині з футзалу луцького “Любарта”. Саме тому, зустрічі цих колективів переносили. Дванадцятий ігровий день став моментом, коли нарешті усі восьмеро учасників Суперліги вийшли на паркет і продемонстрували справжній вогонь.

“Галицька здоба” (Львів) — “Nice Guys” (Львів) (4:5)

Дуель між цими командами відбулася ще у четвер, 16 лютого. На той момент українські футбольні колективи діяли у єврокубках, тому вечір у прихильників спорту був і без того насиченим. Тим не менш, ті, хто обрали до перегляду під час вечері футзал, точно не прогадали.

“Nice Guys” та “Галицька Здоба” на момент початку очної гри другого кола – команди із різних полюсів турнірної таблиці. Втім, зустрічі між цими колективами завжди безпринципові та непередбачувані, тому заздалегідь переможця ніхто визначати не брався. Тим паче, у першій частині чемпіонату на “пекарів” також мало хто ставив, а вони взяли і обіграли “хороших хлопців” із рахунком 5:2.

Звітний поєдинок також розпочався на користь “Здоби”. Підопічні Сергія Тригубця вже на третій хвилині повели у рахунку. До речі, відзначився власне граючий наставник “пекарів”. Отримавши доброго ляпаса на старті, “Nice Guys” перелаштувався та вже до завершення тайму лідирував 1:2. Забивали Михалюньо та Дудаш. У другому таймі гойдалки у плані перехоплення ініціативи та ведення гри продовжилися. Команди багато атакували та багато забивали. На один м’яч більше все-таки у власні ворота отримали представники “Галицької Здоби”, які у підсумку поступилися.

Це протистояння, до речі, стало пам’ятним для Сергія Тригубця та Ярослава Михалюня. Обидва оформили по хет-трику, але, враховуючи результат, більше приводів для радості мав таки “хороший хлопець”.

“Скала 1911” (Стрий) – “Любарт” (Луцьк) (1:7)

На момент початку туру цей матч розцінювали як один із найбільш цікавих. “Скала 1911” (Стрий) у другій частині сезону суттєво додала ходу і демонструє доволі непогані результати. “Любарт”, своєю чергою, це завжди потужний опонент, який здебільшого вважається фаворитом.

Стартові миттєвості двобою все ж продемонстрували, що очікування були трішечки гіперболізовані. Вже на п’ятій хвилині гри “князі” лідирували із гандикапом у три м’ячі. Було помітно, що волиняни все роблять на крок швидше. Підопічні ж Володимира Мубінова навпаки дуже довго від такого стартового натиску відійти не могли. Аж наприкінці першого тайму Бутим повернув “Скалі 1911” невеличку порцію надії на успіх. У другому таймі, тим не менш, “Любарт” просто розтрощив усі поривання номінальних господарів своїми чотирма голами. Стрияни – без відповіді.

Команда із Луцька здобула суперпереконливу звитягу, а суперники так і не змогли знайти панацею від атак “князів”. Загальний підсумок зустрічей із “Любартом” для “Скали 1911” – 11 пропущених м’ячів та лишень два забитих.

“Мостиська” — “in.IT-2” (Львів) (3:2)

Зіткнення, яке по факту стало чи не найбільш драматичним у турі. У прев’ю ми відзначали про яскравість обох колективів, але усі сподівання щодо видовища команди не тільки виправдали, але й перевершили.

Перший тайм зустрічі насправді видався досить скупим на гольові нагоди. Враховуючи результативність команд, ніхто не очікував, що у першій частині гри буде забито лишень один м’яч. У воротах мостичан результативним пострілом вже на старті двобою розписався Мурин. Друга частина поєдинку видалася більш захопливою та змістовною. Подвоїв перевагу “айтівців” граючий президент клубу Андрій Задорожний. Здавалося б, шальки терезів потроху перехилюються у бік номінальних гостей. Тим не менш, “Мостиська” – колектив, який завчасно зброю не складає і у поточному сезоні вже неодноразово це демонстрував. Підопічні Андрія Шагала невдовзі забили тричі, чим просто шокували суперника. Наприкінці матчу “in.IT-2” кинув у бій всі сили включно із застосуванням п’ятового польового. Як би там не було, а прикордонники свою перемогу таки не відпустили.

Тепер “Мостиська” – колектив із найбільшою кількістю проведених зустрічей. Попереду у команди гра лишень із “Галицькою Здобою”. Для того, аби посісти п’єдестальну позицію, потрібно обов’язково перемагати та розраховувати на осічки конкурентів у решті ігор.

“Меркурій” (Львів) — “КІВС Енергія-2” (Львів) (2:4)

Звітний чемпіонат “митники” очевидно захочуть забути якомога швидше. Команда зірок із неба, попри свою назву, все ж не хапає. Перед стартом туру “зоряні” посідали заключну сходинку таблиці, тому у думках хлопці плекали лишень бажання перемогти за будь-яку ціну. У своєму попередньому матчі це зробити вдалося. Колектив переграв “in.IT-2” із рахунком 2:0. У суперниках, втім, цього разу команда, якій три очки також, м’яко кажучи, зайвими б не були. КІВС бореться за потрапляння до трійки, тому залікових пунктів втрачати у грі з аутсайдером точно не збирався.

Неабиякої інтриги вже на старті зустрічі вніс своїм м’ячем Хорош. Вихованець КІВСу розписався голом у воротах своєї колишньої команди. Чинні “енергетики”, втім, доволі швидко повернули все на свої місця. Вже під завісу тайму рахунок був 1:3. У другій частині поєдинку команди обмінялися голами, але від цього підсумок особливо не змінився.

“КІВС Енергія-2” здобув перемогу та досі у гонитві за призовими позиціями. “Меркурій”, своєю чергою, залишився на дні турнірної таблиці.

За традицією під час матчів було вручено нагороду найкращому футзалісту попереднього туру, а також автору найкрасивішого голу попереднього ігрового дня.

“Найкращий гравець 11-ого туру” Ростислав Гуль із “КІВС Енергія-2” отримав сертифікат від нашого партнера – барбершопу “Шелтер Львів”. Виконавця “Найкращого голу 11-ого туру” Романа Лещинського зі “Скали 1911” відзначили сертифікатом від партнера – мережі закладів “Nice Guys”.

Наступний ігровий день ще більше наблизить нас до розв’язки змагань, тому стежте за нами та не пропустіть найцікавішого.