Невдалий вікенд для львівських клубів у VBET Екстра-лізі

Впродовж вихідних 25-26 березня відбулися матчі четвертого туру четвертого етапу VBET Екстра-ліги з футзалу. Свої домашні поєдинки проводили як “in.IT”, так і “Енергія”, проте жодній із команд залікових пунктів заробити не вдалося.

Ще перед безпосереднім стартом гри проти “Хіта” виконавці “in.IT” дізналися неприємну для себе новину. У зустрічі “Сокола” із “Харковом” тріумфували хмельничани. Враховуючи те, що “соколи” були головними конкурентами “айтівців” за вихід до плей-оф, така звитяга стала визначальною у плані подальших виступів колективів. Стикові поєдинки для підопічних Андрія Федюка стали недосяжними, тому завершальні протистояння регулярного чемпіонату команда буде проводити без турнірної мотивації.

Поєдинок з одним із головних претендентів на чемпіонство львів’яни розпочали доволі бадьоро. Хоч атакував здебільшого “Хіт”, але і господарі майданчика намагалися виконувати атакувальну роботу. Перший тайм був насправді неоднозначним. “Айтівці” непогано стримували натиск суперників, та все ж одного разу припустилися помилки. Свій м’яч Завертаний забив на 8-ій хвилині. За мінімальної переваги гостей перша двадцятихвилинка і добігла свого завершення.

У другій частині зустрічі потужність киян таки надламала “in.IT”. Дубль встиг оформити найкращий бомбардир чемпіонату Євген Жук. Ще по разу відзначались Сметаненко та Подлюк. “Хіт” міг забивати ще, але в окремих епізодах колективу не щастило, в інших же моментах посилено працював Роман Кітор. Загалом, цей матч однозначно став дуже повчальним для львів’ян. “in.IT”, нагадаємо, проводить свій дебютний сезон у VBET Екстра-лізі, тому завдяки схожим “синцям” отримує неоціненний досвід на майбутні чемпіонати.

Свій заключний поєдинок у поточному сезоні VBET Екстра-ліги команда проведе у суботу, 1 квітня. На виїзді “айтівці” зіграють із МСК “Харків”.

4 тур 4 етап. 25 березня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. «Боско-Арена»

«in.IT» (Львів) – «ХІТ» (Київ) — 0:5 (0:1)

Голи: Завертаний, 8, Жук, 22, 28, Подлюк, 23, Сметаненко, 29

«in.IT»: Кітор, Кардаш – Білюк, Константінов, Стегніцький, Федюк, Гриник (к), Мурин, Лейб’юк, Абрамчук, Коваль
Головний тренер: Андрій Федюк

«ХІТ»: Кравець, Сухов – Ліфер, Сметаненко, Літвінов, Подлюк, Журба (к), Жук, Поночовний, Чернявський, Шеремета, Педяш, Завертаний, Школьний
Головний тренер: Олег Лук’яненко

Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Орест Дуцяк (Дрогобич), Максим Проць (Дрогобич)
Хронометрист: Олександр Щепанський (Львів)
Спостерігач арбітражу: Максим Чубінський (Київ)
Делегат: Олена Верещинська (Львів)

«Енергія» та «CLUST» видали напружений поєдинок з багатьма небезпечними моментами, однак львів’яни мінімально поступилися. Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”.

З перших хвилин матчу команди обмінювались гострими епізодами, тому у голкіперів було достатньо роботи. Зокрема, в «Енергії» можна відзначити небезпечні удари Тараса Кузя, Андрія Теряєва, Маряна Пелеха, Олега Легендзевича, Михайла Зварича. На перерву, втім, суперники пішли без голів.

У другій половині зустрічі ситуація не змінилась. Як «Енергія», так і «CLUST» мали нагоди для взяття воріт. Тим не менш, гол вийшов нелогічним. На 27-ій хвилині Назар Войтович намагався віддати передачу і влучив у Сергія Чеберяка, після чого м’яч опинився у сітці. “Енергетики” намагались врятувати поєдинок, атакували з п’ятим польовим, однак то не був день львівської команди.

Відзначимо, що наступні протистояння «Енергії» відбудуться на виїзді вже найближчими днями: 29 березня — кубковий матч-відповідь проти МСК «Харків», 31 березня — завершальна зустріч регулярного чемпіонату у Києві проти «ХІТа».

4 тур 4 етап. 26 березня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. «Боско-Арена»

«Енергія» (Львів) – «CLUST» (Київ) — 0:1 (0:0)

Гол: С.Чеберяк, 27

Попередження: Легендзевич, 20, Буньо, 26 — Семенченко, 19, Мельник, 28

«Енергія»: Войтович (Морикишка, 27) – Малишко, Легендзевич, Зварич, Теряєв, Кузь, Буньо, Цілик, Квасній, Марциняк, Пелех, Радевич, Гураль
Головний тренер: Валерій Легчанов

«CLUST»: Удовиченко (Гуйван,20) – C.Чеберяк, М.Чеберяк, Моспан, Семенченко, Аксьонов, Боргун, Бессалов, Мельник, Карбула, Британ
Головний тренер: Валерій Директоренко

Арбітри: Святослав Ключник (Миколаїв), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Хронометрист: Максим Проць (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Сергій Дребужан (Мукачево)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)

Світлина: in.IT