Юнацька збірна України (U-19) – у фінальній частині Євро-2023

Підсумувавши трьома перемогами групу 2 основного раунду кваліфікації, юнацька збірна України з футзалу здобула путівку до фінальної стадії змагань. Крайня звитяга над Сербією була зафіксована із рахунком 2:4.

Про це повідомляє пресслужба АФУ. Українці розпочали зустріч досить стрімко й вже на першій хвилині завдяки голу Тютюрая наша команда вийшла вперед. До перерви завдяки двом реалізованим стандартам «синьо-жовті» підійшли з гандикапом у три голи. Обидва рази результативними діями відзначився Скибчик.

Після відпочинку серби довго не могли знайти ключі до воріт суперників й за десять хвилин до завершення зустрічі Марко Гаврілович ризикнув піти вперед у штучній більшості. Майже одразу потужний удар Джукича допоміг господарям скоротити різницю у рахунку. Втім, розвинути успіх балканцям ніяк не вдавалося. Так справа дійшла до сорокової хвилини. Єремич забив другий гол для сербів, а грати у матчі залишалося близько двадцяти секунд. Однак, у наступній атаці Малиновський дуже швидко поховав будь-які надії опонентів. До слова, саме Максим з чотирма взяттями воріт в активі став найкращим бомбардиром збірної України в основному раунді.

Власне тому, у вересні підопічні Ігоря Москвичова зіграють у фінальній частині Євро-2023, яке відбудеться у хорватському Поречі. Іншими сімома командами, які також кваліфікувалися до цієї стадії, стали збірні: Словенії, Португалії, Фінляндії, Франції, Іспанії, Італії та Хорватії.

Сербія (U-19) – Україна (U-19) – 2:4 (0:3)
Голи: Джукич (31), Єремич (40) – Тютюрай (1), Скибчик (10, 18), Малиновський (40)
Попередження: Вуйович (14), Дедінац (14), Стоянович (24) – Рибіцький (14)

Сербія (U-19): Петар Мароєвич – Огнен Пайкович, Джордже Ракич (к), Стефан Джукич, Вукашин Вуйович – Андрей Костич, Алекса Стоянович, Момчіло Дедінац, Міхайло Єремич – Лука Маківич, Неманья Анджелкович, Александар Чорович

Україна (U-19): Дмитро Дяченко – Дмитро Скибчик (к), Максим Малиновський, Вадим Тютюрай, Дмитро Рибіцький – Денис Сніцаренко, Владислав Ткаченко, Андрій Єлішев, Дмитро Федик – Ігор Пелецький – Іван Белімов, Роман Татумірак

Варто відзначити, що у зустрічі із сербами нам для позитивного підсумку було достатньо і нічиєї. Втім, “синьо-жовті” продовжили переможну тенденцію. Нагадаємо, до цього було здобуто дві перемоги над Чорногорією (12:1) та Румунією (7:3) відповідно.