“NG Metal” у неоднозначному стилі залишив розіграш Другої ліги України

Маючи на руках офіційну інформацію, тепер вже можемо точно повідомити, що до півфіналів поточного розіграшу Другої ліги України з футзалу “металісти” точно на потраплять. Парадокс полягає у тому, що у жодному із чвертьфінальних поєдинків “NG Metal” участі не взяв.

Після проходу костопільського “Комфорт-Сервісу” у попередньому раунді змагань команда Василя Дениса потрапила за жеребом на МСК “Харків-2”.

Перший матч чвертьфінальної серії чемпіони Суперліги Львівщини мали провести на виїзді, але з міркувань безпеки до Харкова наша команда не поїхала. У Сумах, де цьогоріч проводив свої протистояння основний МСК “Харків”, також зіграти не вдалося через організаційні труднощі. Внаслідок усіх цих історій у першому поєдинку серії “металістам” було зараховано технічну поразку 0:5. Далі все мало б вирішуватись у матчі-відповіді, господарем якого повинен був стати вже “NG Metal”.

Тим не менш, керівництво львів’ян перед грою-відповіддю було повідомлено про те, що друга зустріч також між колективами не відбудеться, а “металістам” зараховано другу поспіль технічну поразку – 0:5.

Доволі цікава та навіть унікальна історія, у якій точно спортивного мало. Чекаємо більше офіційної інформації від усіх учасників та причетних.

Як би там не було, “металістам” дякуємо за представлення регіонального футзалу на всеукраїнській арені.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери