VBET Екстра-ліга: у півфінальному “енергетичному” дербі наразі нічия

У понеділок, 20 травня, відбувся другий за ліком поєдинок півфінальної серії цьогорічної VBET Екстра-ліги між командами “Ураган” (Івано-Франківськ) та “Енергія” (Львів). У франківському відтинку цього етапу команди здобули по одній непростій перемозі. Детальніше – у матеріалі.

Серія розпочалася у неділю, 19 травня. У першому матчі львів’яни поступилися іванофранківцям з рахунком 2:3. Хоча матч насправді був доволі захопливим, а очевидною домінацією переможці точно не володіли. В будь-якому разі саме “дракони” записали до свого активу дебютну звитягу над суперником у півфіналах поточної Екстра-ліги.

Другого матчу довелося чекати менше, аніж добу. Вже у понеділок колективи зустрілися вдруге. Тут сценарій дуелі вже виглядав іншим чином. Хоч “ураганівці” знову відзначилися першими, але на перерву пішли лише за мінімальної переваги 1:0. Все найцікавіше сталося наприкінці основного часу зустрічі. На 37-ій хвилині Легендзевич вирівняв результат на табло, а вже за 57 секунд до фінальної сирени Зварич, здавалося б, оформив вирішальний гол. Проти такого розвитку подій, втім, був Микола Грицина, який фантастичним ударом з льоту за 2 секунди до завершення гри повернув паритет на табло. Командам довелося провести ще додаткові два тайми, а згодом і серію пенальті, де у підсумку тріумфували львів’яни. Вирішальний відбитий шестиметровий в активі голкіпера Кардаша.

Таким чином рахунок у серії став 1:1.

Тепер все може вирішитись вже у Львові, адже саме там відбудуться два наступні поєдинки між командами. У півфіналах поточного сезону VBET Екстра-ліги суперники, нагадаємо, діють до трьох перемог.

Світлина: НФК “Ураган”