“Nice Guys” завершив сезон у Першій лізі України

Минулого вікенду “хороші хлопці” припинили виступи у другому за престижністю дивізіоні України з футзалу. Чвертьфінальна серія із вінницьким “Яско” стала для львів’ян нездоланним бар’єром.

Перший поєдинок чинних чемпіонів Суперліги Львівщини відбувся ще раніше. На виїзді підопічні Євгена Москвіна виглядали дуже класно. Впродовж першої дуелі із “Яско” львів’яни навіть лідирували із рахунком 3:1 та за моментами суттєво переважали опонентів. Втім, матч у підсумку завершився шаленою нічиєю 4:4. З хорошими враженнями, які залишили по собі після першої гри “гайси”, вболівальники цієї команди чекали на друге протистояння у Львові.

Матч-відповідь став дещо іншим. Попри доволі рівний старт, все ж впевненості у діях вінничан було більше. Скоріш за все, дався взнаки досвід, якого у “Яско” таки більше, аніж у “Nice Guys”. Другий тайм дуелі-відповіді видався вирішальним у цій парі. Колектив із Вінниччини свої нагоди раз по раз реалізовував, господарі ж майданчика зазнавали прикрих помилок при побудові власних атак. Цим власне суперники як слід і скористалися, у підсумку здобувши звитягу – 2:5. Саме “Яско” і кваліфікувався до Фіналу Чотирьох Першої ліги.

Сезон на всеукраїнській арені для “Nice Guys” таким чином завершився. Оцінюємо виступи наших чемпіонів як насправді задовільні. Нагадаємо, що у сезоні 2022-23, крім “золота” Суперліги Львівщини та участі у Першій лізі України, “хороші хлопці” також оформили своє представництво у Кубку України з футзалу.