“КІВС in.IT” (U-9) зіграв у Кубку України з футзалу

На тижні у Львові на “Боско-Арені” відбувся Кубок України з футзалу серед спортсменів 2014 року народження. Спробувала свої сили у змаганнях і львівська команда “КІВС in.IT”.

Загалом, участь у турнірі взяли десятеро колективів з різних куточків України. Серед представлених учасників були, зокрема, “Sportkids” (Київ), ДЮСШ “Академія футзалу” (Житомир), ДЮСШ “Роздільна” (Одеська обл.), “Сокіл” (Хмельницький), “Любарт” (Луцьк), ФА “Динамо Фемілі” (Рівне), ДЮФК “Вікторія” (Одеська обл.), “Wolf” (Івано-Франківськ), “Локомотив” (Одеса) та власне “КІВС in.IT”.

Спершу за традицією команди розпочали свій шлях із групового раунду. Згодом відбулися стикові протистояння за підсумкові позиції. Варто наголосити на тому, що для львів’ян це був дебютний турнір на всеукраїнському рівні, тому результат до уваги не беремо. Наша команда не змогла поборотись за п’єдестальні позиції, втім, отримала дуже хороший ігровий досвід. Ці знання юні футзалісти перенесуть у навчально-тренувальний процес та вже на прийдешніх змаганнях продемонструють якнайкращу гру і відповідно результати.

Підсумкова трійка лідерів виглядала таким чином:

  1. “Локомотив” (Одеса)
  2. “Wolf” (Івано-Франківськ)
  3. ДЮФК “Вікторія” (Роздільна, Одеська обл.)

Користуючись нагодою, хочемо подякувати нашим Збройним Силам, які дають можливості проводити змагання подібного рівня та масштабу. Україна – держава незламних! Завдяки перемогам на полі бою здобуваємо звитяги на майданчиках.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери