Об’єднаний чемпіонат АФЛ: анонс матчів другого туру

У суботу, 1 червня, відбудеться вже другий тур Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Детальніше про матчі, які на нас із вами очікують, розповідаємо у матеріалі.

“Євро Форвардінг” – “Енергія-2-ЛП” (9:00)

Матч дебютантів поточного сезону. Втім, якщо говорити про перших, то свій досвід у новому чемпіонаті вони вже отримали і не надто позитивний.

Відверто кажучи, “Євро Форвардінг” минулого тижня просто з тріскотом провалив свій перший іспит Об’єднаним чемпіонатом. Команда зазнала нищівної поразки від “ICOOLA” – 1:14, тому тепер очевидно треба змінювати все включно із підготовкою до поєдинків. На “логістів” цікаво буде глянути у контексті визначення: чи перший тур був прикрою випадковістю, чи, можливо, все закономірно?

Щодо “енергетиків”, то команда підібрана із дуже перспективної молоді. Дехто зі стану “Енергія-2-ЛП” у минулому сезоні діяв за КІВС “Енергія-2” – “Меркурій”, зараз же торуватиме шлях у складі нового проєкту. Наставником команди є знаний у футзальних колах Львівщини Володимир Осінчук. Як він підготував юних футзалістів до матчу-відкриття? Питання максимально актуальне.

Перед стартом матчу чимало запитань, які зможе розвіяти лише фінальний свисток.

“NG Metal” – “Nice Guys” (10:00)

Гра, яка минулої зими була хедлайнером заключного туру Суперліги. Крім того, зустріч між чинними чемпіонами та віцечемпіонами.

Якщо пригадувати попередню офіційну зустріч між командами, то завершилася вона перемогою “хороших хлопців” із рахунком 5:2. Це, до речі, була єдина поразка для “металістів” у сезоні, тому, певно, не потрібно пояснювати наскільки принциповою буде прийдешня дуель.

Влітку як “NG Metal”, так і “Nice Guys”, звісно, претендуватимуть виключно на найвищу позицію. Можливо, якби ця гра відбулася не на початку сезону, а наприкінці, то шаленства та інтриги було б ще більше. Втім, тепер, коли абсолютно усі колективи Об’єднаного чемпіонату в однакових умовах, можливо, варто на максимально відкритий футзал без особливої відповідальності за підсумок.

Загалом, для усіх прихильників футзалу таке протистояння – чудова нагода якнайшвидше прокинутись у суботній ранок.

“Штурм” – “ICOOLA” (11:00)

У першому турі матчі за участі відповідних команд володіли неабиякою результативністю.

Втім, якщо “Штурм”, поступившись “Галицькій здобі”, зумів увесь поєдинок діяти на рівних із “пекарями” (5:6), то у двобої із “Євро Форвардінг” майже завжди відзначалась “ICOOLA” (14:1).

Можемо точно сказати, що для підопічних Володимира Когута це буде перший серйозний іспит у новому сезоні. Яким би “сирим” не здавався на сьогоднішній день “Штурм”, але хлопці Юрія Цибика завжди вирізнялися своїм характером та командним духом.

Протистояння, яке точно вартує перегляду, а от підсумковий результат спрогнозувати майже неможливо.

“Галицька здоба” – “UnoMas” (12:00)

Ці команди між собою зустрічалися востаннє ще минулого літа. Статистика наразі на користь “пекарів”.

Підопічні Сергія Тригубця в офіційних матчах Суперліги наразі смаку втрачених балів від “рестораторів” не відчували. Минулого літа “Галицька здоба” здобула дві звитяги над “UnoMas” (3:1 та 5:1 відповідно). Тепер же ситуація не настільки однозначна.

Взимку “пекарі” пропустили чемпіонат Суперліги, обравши натомість турнір регіональної Бізнес-ліги, де святкували тріумф. “UnoMas”, своєю чергою, обріс м’язами та навіть до останнього претендував на медалі взимку у розіграші вищезгаданої Суперліги.

Тепер шанси команд приблизно рівні. Комплектації колективів збалансовані, тому розгрому, скоріш за все, в будь-яку зі сторін прогнозувати не варто. Десерт туру.

За усіма матчами у режимі Live-трансляцій матимете можливість стежити на YouTube-каналі АФЛ. Підписуйтесь та обов’язково вмикайте сповіщення.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери