ЗОШ №29 (Львів) представить наш регіон на Всеукраїнському етапі “Шкільних ліг”

У середу, 29 травня, завершився розіграш обласного етапу “Шкільної ліги” з футзалу сезону 2023/24. Найсильнішою на Львівщині у підсумку стала команда львівської 29-ої школи, яка до того тріумфувала у міському етапі. Саме цей колектив поїде представляти нашу область до Києва на Всеукраїнський етап змагань. Детальніше – у матеріалі.

Обласний етап “Шкільних ліг” з футзалу відбувся впродовж 28-29 травня на “Боско-Арені” у Львові. Спершу восьмеро найкращих колективів Львівщини позмагалися між собою у рамках групового раунду, а далі традиційно були стикові зустрічі за підсумкові позиції.

Найбільш запеклим, звісно, видався фінал. Там зустрілися команди 29-ої школи (Львів) та “Ліцею ім. Героя України М.Паньківа” (Солонка). За підсумками мегаемоційної дуелі все ж представники обласного центру святкували видовищну звитягу – 4:0. У матчі за третє місце Новояворівський ліцей подужав Сокальську ЗОСШ №4 – 1:1 (пен: 3-1).

Остаточне розташування команд (фінал обласного етапу):

  1. ЗОШ №29 (Львів)
  2. Ліцей ім. Героя України М.Паньківа (Солонка)
  3. Новояворівський ліцей (Новояворівськ)
  4. Сокальська ЗОСШ №4 (Сокаль)
  5. Стрийська гімназія №4 (Стрий)
  6. Бориславський ліцей (Борислав)

Церемонія нагородження звітного етапу видалася дуже пам’ятною. Навіть якщо судити за показником кількості та поважності осіб, що завітали розділити цю особливу мить разом із учасниками змагань. Спершу онлайн із вітальним словом виступив в.о. Мінмолодьспорту України Матвій Бідний. Далі вже офлайн слово мали капітан ампфутбольної команди “Покрова” (Львів), ветеран війни Костянтин Кашула, заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, начальник Управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім’як, амбасадорка проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, чемпіонка міжнародних змагань та, зокрема, крайнього Кубка світу з веслування на байдарках та каное Валерія Терета, а також президент АФЛ Мирослав Хом’як. Серед присутніх: депутат ЛМР Юрій Моравецький, генеральний директор радіо “Львівська Хвиля” Юрій Хом’як, віцепрезиденти АФЛ Володимир Фелишин, Ростислав Капітанець та Богдан Мельник, а також член Виконкому АФЛ Микола Павліш. Загалом, почесних та відомих гостей цього дня точно не бракувало. Усе, що сказали та набажали можна об’єднати однією думкою: кожен висловив сподівання, що школярі продовжать займатися улюбленим спортом в улюбленій вже мирній Україні та неодмінно здобуватимуть нові, все більш гучні перемоги, які прославлятимуть “синьо-жовте” знамено на світовій арені.

Цього дня на “Боско-Арені” було гучно та радісно, адже саме під такий акомпанемент вручали нагороди, кубки, медалі та спортивний інвентар усім дітям незалежно від підсумкових позицій. Найвище свій трофей над головами, звісно ж, здійняли чемпіони, які вже невдовзі заявлять про Львівщину у Всеукраїнському раунді.

Вдячні усім командам, вчителям фізкультури, директорам шкіл, батькам, партнерам, арбітрам, журналістам, лікарям – усім тим, хто разом із нами пліч-о-пліч пройшов цей марафон від початку вересня на теренах Львівської області. Виконаний об’єм роботи – просто титанічний. Втім, дитячі усмішки – найвища оцінка якості. Нам вдалося цього досягнути усім разом!

До зустрічі у “Шкільних лігах” наступного навчального року!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери