Офіційний сайт АФЛ повертається

Відтепер якісні новини та ексклюзивний контент Асоціації футзалу Львівщини стають ще більш доступними для вибагливого поціновувача гри 5х5.

Аналітика, анонси, новини футзалу, інтерв’ю, турнірні таблиці та результати поєдинків – усе це у кілька кліків можна буде знайти на нашому офіційному ресурсі. Тут будемо публікувати дописи, які стосуються не тільки регіональних змагань, але й намагатимемось охопити якомога ширший діапазон футзалу України.

Аматорський та професійний, чоловічий та жіночий, дитячо-юнацький та ветеранський. Футзал в Україні та на Львівщині зокрема, популярний вид спорту, який однозначно заслуговує окремого представлення. Саме з такою метою і стаємо ще ближчими до вас, шановні друзі.

Цьогоріч грою на найвищому рівні Vbet Екстраліги нас тішать одразу дві львівські команди “Енергія” та “in-IT”. Змагання АФЛ представлені у трьох лігах: Суперліга, Practic 1 League та SML Business League. Якісний інтерактив захоплює, перегляди матчів та різноманітних заходів на Youtube зростають, а пристрастей та видовищної гри на майданчиках все більше і більше.

Загалом, приємних інформаційних клопотів у нас вистачатиме. Найголовнішою оцінкою власної праці будемо вважати ваші вподобання, схвальні відгуки та хороші враження від побаченого.

Найбільшу дяку складаємо ЗСУ за можливість продовжувати займатись улюбленою справою.

Слава Україні! Героям Слава!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери