Шкільні ліги: футзал – найбільш масовий вид спорту серед учасників

У першому сезоні шкільних ліг Львова візьмуть участь близько 3000 учнів. Спортом, до якого виникло найбільше зацікавлення серед школярів, став футзал.

Із попередньо заявленої кількості учасників 972 юнаків із освітніх закладів Львова змагатимуться між собою саме у грі 5х5. У 2022-23 навчальному році змагання шкільної футзальної ліги відбудуться серед хлопців 2011-2012 років народження.

Варто відзначити, що шкільні етапи турнірів уже позаду. Районні розіграші відбудуться у період з 1 березня по 15 травня поточного року. На цьому відтинку між собою у футзалі позмагається 81 команда юнаків. Переможець кожного із районних змагань отримає право на участь у третьому, міському етапі. Фінальна стадія відбудеться впродовж 26-31 травня. Саме тоді буде визначено чемпіона та призерів шкільної футзальної ліги.

Із учасниками районного етапу маєте можливість ознайомитись на офіційній сторінці Управління спорту Львова.

Нагадаємо, шкільні ліги розроблені відповідно до світового та європейського досвіду функціонування подібних заходів. Мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Світлина: Управління спорту Львова

Інформаційна служба АФЛ

Партнери