Перша ліга Львівщини: без сенсацій не обійшлося (підсумки 4 туру)

У суботу, 9 грудня, відбулися протистояння четвертого туру Першої ліги Львівщини з футзалу. Усі чотири поєдинки були насправді видовищними, а інтрига жила до останніх миттєвостей. Детальніше – у матеріалі.

“КІВС-2 in.IT” – “Скала” (Вільховець) (1:5)

Мабуть, єдиний матч туру, де фаворит здобув переконливу звитягу над “андердогом”.

Хоча насправді у першому таймі “Скалі” довелося добряче попітніти для того, аби відправити до сітки воріт юних суперників принаймні один м’яч. Зробив це Кіт на сьомій хвилині. Щоправда, шанси на гол були і в підопічних Назарія Станкевича. Тим не менш, для завершення епізодів постійно бракувало влучності.

У другому таймі перевага команди з Вільховця стала більш очевидною. Досвідченіші “скеляни” віднайшли свою гру та почали застосовувати високий пресинг. Під таким тиском КІВС почав потроху сипатись. Єдиний гол від “айтівців” залетів до воріт суперників на 22-ій хвилині. Результативною дією відзначився Дацько. “Скала” натомість реалізувала ще чотири спроби, тому і закономірно перемогла.

Непоганий перший тайм для “КІВС-2 in.IT”, але стабільності команді наразі бракує.

НАСВ “Штурм” – “Бандерштадт” (Новояворівськ) (1:3)

До цього матчу команди підходили у статусі сусідів по турнірній таблиці. В обох було по 6 залікових пунктів.

Старт гри, втім, однозначно шокував “штурмовиків”. Семеряк забив гол уже на 15-ій секунді та вивів “Бандерштадт” уперед. Такий пропущений м’яч точно не входив у плани номінальних господарів, тому далі команді знадобився час, щоб оговтатись. Новояворівці натомість діяли доволі раціонально і зайвий раз свої зони не оголювали. Попри блискавичний старт, моментів далі насправді було небагато. Власне тому, перший тайм із рахунком 0:1 і завершився.

У другій частині зустрічі старт видався ідентичним. Знову кілька секунд після свистка арбітра і знову забиває Семеряк. По рахунку 0:2 підопічним Володимира Гульоватого та Василя Байдали було ще важче діяти. Третій гол від Лозинського на 20-ій хвилині став “вишенькою на торті”. Під самісіньку завісу гри НАСВ “Штурм” таки забив зусиллями Боровського, але це був лише м’яч “престижу” і не більше.

Можемо десь навіть назвати цю звитягу “Бандерштадту” як “перемога на класі”. За всіма ознаками так воно і трапилось.

“Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) – “ХНУПС” (2:2)

Харків’яни і до звітної дуелі демонстрували дуже непогану гру, але із “Яневом” видали поки однозначно свій найкращий футзал.

Можливо, допоміг команді у цьому Максим Гончарук. Наставник молодої команди “ХНУПС” цього разу допомагав колективу безпосередньо діями на майданчику. До речі, така поява дозволили номінальним гостям виглядати більш солідно та переконливо у багатьох компонентах: від захисної роботи і до виходу в атаки. Саме харків’яни, до речі, і відкрили лік забитим голам у зустрічі. Зробив це Мішкевич уже на першій хвилині. Прийма натомість паритет відновив уже невдовзі. Перший тайм через це внічию і завершився.

По перерві уже “Янів” забив першим. Імпульс, який надав Ігор Таратула своїм підопічним між таймами, конвертував у забитий м’яч Михайлишин. “ХНУПС”, втім, доволі швидко оговтався. Далі колектив діяв ще більш злагоджено та активно попереду. Варто відзначити, що відчуття прийдешнього голу саме від харків’ян дійсно було. Так і сталося вже на 20-ій хвилині. Сокирка вдало реалізував свій шанс. Більше голів у зустрічі не було.

Доволі несподівана втрата очок від амбітного СФК “Янів-Шипшина”. “ХНУПС” натомість заслужено заробив перший бал у сезоні.

ФК “Універсум” – “Hillman” (5:4)

Непрогнозовано найбільш емоційний та захопливий матч усього туру. До цього команди не мали набраних балів узагалі, тому перемогти понад усе хотіли обоє.

Гольова феєрія стартувала вже на першій хвилині. За “барберів” забив Кусий. Далі, втім, настав час “Універсуму”. Тараса Калужного, м’яч Ожелівського та дубль у другому поспіль матчі від Жука просто дезорієнтував “Hillman”. Команда зуміла результативно відповісти у першому таймі ще двічі, але не дрімав і суперник. Дуплетом, крім того, відзначився і вищезгаданий Тарас Калужний. Розповідати про атмосферу двобою насправді додатково і не вартує. Якою ж вона може бути, якщо колективи спромоглися аж на 8 м’ячів по ходу ще першої 13-хвилинки? Це дійсно було “вау”.

По перерві результативностей було менше, але емоцій побільшало. Зокрема, було багато боротьби. Інколи ця боротьба була неправомірною, тому команди фолили. Найчастіше робив це “Універсум”, тому по воротах Салаша двічі пробивали 10-метровий штрафний удар через перевищену кількість командних фолів. Голкіпер номінальних господарів, тим не менш, був на висоті і з цих стандартів голів не пропускав. “Барбери” все ж один м’яч до свого активу додали. Зубченко на 24-ій хвилині таки заштовхав сферу до сітки воріт опонента. На більше “Hillman”, втім, не спромігся.

5:4 – топовий матч від обох команд, але дебютну перемогу таки відсвяткував “Універсум”.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.