Суперліга Львівщини: яким був 5-ий тур (підсумки)

Минулими вихідними відбулися два з трьох матчів п’ятого ігрового дня Суперліги Львівщини з футзалу. Протистояння подарували хороший рівень футзалу та навіть були дещо несподіваними. Детальніше – у матеріалі.

“Штурм” – “UnoMas” (2:2)

З кожною наступною поразкою над “рестораторами” сходилися густіші хмари. Команда ще жодного разу в офіційних матчах за два сезони не перемагала, а в поточному чемпіонаті в активі до поєдинку зі “Штурмом” взагалі значився “0”.

Початок гри для підопічних Андрія Федюка і цього разу не був надто яскравим. “Штурмовики” обрали гру “першим номером” і попереду діяли набагато активніше за суперника. Варто відзначити, що цього разу на лавці “UnoMas” вищезгаданий Федюк був відсутній, а діями команди керував травмований Роман Саприка. Можливо, через це старт протистояння команда провела не на найвищому рівні. В будь-якому разі на перерву “Штурм” ішов у лідерах. На 10-ій хвилині голом відзначився Чорний.

У другому таймі гра суттєво пожвавилася. На 18-ій хвилині Паращин вирівняв стан справ на табло. Один із ключових моментів у матчі трапився на 27-ій хвилині. Галаджун заробив вилучення за гру руками за межами карної зони. Вже за хвилину після цього “Штурм” знову повів у рахунку. Гол в активі Станіслава Давидка. Здавалося, м’яч “Найкращого гравця листопада” має стати вирішальним у протистоянні, а “UnoMas” знову поступиться. Втім, своє слово “проти” мав Шокарєв. Універсал “рестораторів” пробив з незручної позиції, а Русецькому заступили кут обстрілу. Через це сфера і опинилася у воротах. Більше команди не забивали.

“UnoMas” заробив перший бал, а от “Штурм” очки сенсаційно втратив. Команда відпустила “NG Metal” у відрив на 7 пунктів.

“Копа” – “NG Metal” (3:4)

“Металісти”, своєю чергою, перемогли, але зробили це у дуже непростому стилі.

Попри усі прогнози скептиків, “Копа” нав’язала більш маститому опоненту просто розкішну конкуренцію. Справу із забитими м’ячами команди вирішили не відкладати у довгу шухляду, тому вже на сьомій хвилині рахунок був 2:2. Варто відзначити, що першими відзначились саме підопічні Павла Костюка, а голеадор Зивер поклав до сітки воріт суперника дубль у проміжку кількох атак. За “NG Metal” у першому таймі забивали Денис, Цюпка, Гасюк та Ковальчук. Загалом, футзал дійсно був дуже захопливим, але перед стартом другого тайму не було переконливого враження, що далі “Копа” продовжуватиме боротьбу.

По перерві, втім, “жовті” справді активізувалися. Можливо, це також було пов’язано зі вже тенденційною проблемою “металістів”. Другі тайми за статистикою у підопічних Василя Дениса в рази гірші. Команда Павла Костюка була більш симпатичною попереду і гол Домарата на 20-ій хвилині це підтвердив. Наприкінці гри “Копа” могла навіть розраховувати на перемогу. Виходи віч-на-віч були у Таргонського та Александера. Молоді футзалісти, втім, Добуша у жодному з епізодів не переграли. За декілька секунд до фінальної сирени “NG Metal” відверто пощастило. Саламаха із кількох метрів влучив у поперечину та втратив просто феноменальну нагоду на нічию.

Як наслідок – п’ята поспіль звитяга “металістів” та беззаперечне лідерство у турнірній таблиці.

Гра між ФК “Мостиська” та “Nice Guys” відбудеться дещо пізніше.

З відеооглядами кожного протистояння можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.