Перша ліга Львівщини: фаворити не мали жодних проблем з аутсайдерами (підсумки 6 туру)

У суботу, 23 грудня, відбулися три з чотирьох поєдинків запланованих на програму шостого ігрового дня Першої ліги Львівщини. Особливою рисою туру стало те, що усі ті, кого виділяли перед стартом матчів, здобули переконливі звитяги. Детальніше – у матеріалі.

Важко оформити поділ на “фаворит/аутсайдер” було лише перед зустріччю між “Універсумом” та “ХНУПС”. Втім, цей матч не відбувся, його відтерміновано. Власне тому, далі у решті протистоянь усе сталося так, як гадалося.

“КІВС-2 in.IT” – “Бандерштадт” (Новояворівськ) (0:9)

Усе на своєму шляху руйнують новояворівці. Після поразки від “академіків” Самбора підопічні Володимира Цімка виключно перемагають і роблять це впевнено.

Цього разу номінальні гості просто не помітили юних футзалістів КІВС. Ще до завершення першого тайму “Бандерштадт” настріляв у ворота суперника одразу три м’ячі. Друга частина протистояння стала ще гіршим продовженням першої для підопічних Назарія Станкевича. “Айтівці” пустили ще 6 голів, таким чином зазнавши дуже неприємної капітуляції. Найбільше постарався для підсумкового успіху новояворівців Вовк. Гравець відзначився хет-триком.

Цікаво чи до завершення першого кола хтось ще зуміє зупинити “Бандерштадт”?

НАСВ “Штурм” – “Академія-Самбір” (1:5)

Продовжує йти без втрат самбірський колектив. На цей раз в “академічному дербі” хлопці зуміли переконливо подужати “штурмовиків”.

Хоч на звітну гру до складу НАСВ і повернулися більш стабільні Луговенко, Пілюгін, Літовченко та компанія, але все ж це свіжості попереду команді не додало. Самбірці впродовж усієї гри виглядали більш збалансовано та нібито були впевнені у своїй перемозі. Це надихало колектив і постійно змушувало збільшувати свою перевагу над опонентом.

У першому таймі за “Академію-Самбір” забивали Кунтий і Космік. В другій частині двобою свої імена результативними літерами до протоколу також записали Вапенський та Славецький (двічі). “Штурм” зусиллями вищезгаданого Пілюгіна один м’яч відквитав, але не більше.

Представники Самбора продовжують одноосібно очолювати таблицю першості.

“Скала” (Вільховець) – “Hillman” (8:1)

Після тижневої паузи “скеляни” зголодніли до перемог. Попередній тур команда пропускала відповідно до календаря, а зараз вільхівчанам трапився частково обезкровлений “Hillman”.

Слід відзначити, що перші хвилини були точно не на користь номінальних господарів. “Барбери” навіть зуміли першими шокувати фаворитів. Після передачі з флангу Гернович навіть сам не зрозумів як пробив по воротах. Політ м’яча підкоригував Ослаб і в підсумку – 0:1. Далі “Скала” кинулася відіграватись не одразу. Хлопці спершу оговтувались від нокдауну і за цей час у “Hillman” навіть були кілька нагод, щоб подвоїти рахунок на власну користь. Стримавши ці наступи суперника, колектив із Вільховця сам пішов уперед і ще до завершення тайму забив тричі. Гол Яремка та дубль Дзюбаса залишились без відповіді.

У другому таймі “Скала” своїх власних помилок вже не повторювала і з перших хвилин стала активно збільшувати гольовий гандикап. Через це команда забила ще 5 м’ячів і остаточно поховала надії “барберів” бодай на щось у звітному поєдинку.

Після цього туру маємо вже чітку трійку лідерів, яку замикає якраз “Скала” (Вільховець).

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.