Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів восьмого туру

У четвер, 28 грудня, відбудуться матчі восьмого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Що нам подарує заключний ігровий день змагань у цьому році – розповідаємо у матеріалі.

“GTL” – “Мостиська-2” (19:30)

Обидві команди дуже невдало стартували. Різниця між ними полягає лише в тому, що “логісти” уже знають, що таке “перемагати”, а “прикордонники” досі не набрали жодного пункту.

Цікаво, але у попередньому для себе поєдинку обидві команди змагалися із “Подорожником”. Справа в тім, що “GTL” такий досвід мав два тижні тому, а минулий тур пропускав відповідно до календаря. “Мостиська-2” натомість зіграла із “фармацевтами” минулого тижня. Підсумок що для підопічних Ігоря Романишина, що для хлопців Андрія Шагала – невтішний. “GTL” поступився “аптекарям” 2:3, а “Мостиська-2” зазнала поразки – 4:6.

В будь-якому разі тепер захочуть реабілітуватися обоє. Шанси на перемогу розцінюємо як рівні. У цій грі не буде сенсаційним жоден із підсумків.

“Галицька здоба” – “ICOOLA” (20:25)

На чинних чемпіонів Бізнес-ліги очікує дуже серйозний іспит.

“ICOOLA” взимку трішки збавила оберти в порівнянні з літнім сезоном. У попередньому турі команда хоч і перемогла “Тузяків” (6:1), але перший тайм був відверто провальним. Підопічні Тараса Кузя до перерви просто не знали, що робити із проблемою, яка склалася. В другій частині зустрічі усе налагодилася, але погляди скептиків на собі колектив точно відчув. Зараз є варіант розвіяти усі сумніви стосовно зазіхань на наступні нагороди раз і назавжди. Втім, чи по зубах “ICOOLA” команда “пекарів”?

Підопічні Сергія Тригубця наразі просто тайфуном проходяться по усіх суперниках. “Галицька здоба” – єдина команда, яка ще очок у цьому чемпіонаті не втрачала. Певна річ, не захочуть цю статистику псувати досвідчені футзалісти і надалі.

Попри реноме “чинний чемпіон” саме у номінальних гостей, перевагу у цій грі, скоріш за все, матимуть “пекарі”. Цікаво глянути як із таким тиском буде вправлятись “ICOOLA”.

“Подорожник” – “Оптіма” (21:20)

Ось тут точно буде максимально “весело”, а видовища однозначно не бракуватиме. “Багато забиваємо, багато пропускаємо” – такий девіз колективів, які вийдуть цього дня на паркет “Боско-Арени” третіми.

Щоправда, це не стосується крайньої гри “Оптіми”. Точніше – не повною мірою стосується. Із “Галицькою здобою” у попередньому турі хлопці пропустили багато – 10. Забили все ж лише двічі. Такий результат міг команду трішки і надламати. Втім, заповнити цей пробіл тепер вже точно зможе Климишин. Один з лідерів “Оптіми” повертається до складу після відбуття дискваліфікації і, звісно ж, допоможе у роботі попереду.

“Подорожник” натомість неочікувано навіть для себе підібрався до трійки лідерів. Наразі команда йде четвертою. Перемога над “Оптімою” та потенційна поразка “ICOOLA” виведе “аптекарів” на третю позицію. Переконані, що наставник “фармацевтів” Андрій Пітуля на це також зверне увагу.

Саме тому, хоч три очки будуть важливі для кожного, але з турнірної точки зору вони можуть бути потрібніші саме для “Подорожника”.

“Тузяки” – “Патруль” (22:15)

Хоч у минулому турі колективи і поступилися, але фаворитів добряче покусали.

Найбільш несподіваним був такий розвиток подій, перш за все, від “Тузяків”. На підопічних Богдана Івануся у дуелі з “ICOOLA” не ставив абсолютно ніхто, а вони взяли і видали просто приголомшливий та дисциплінований перший тайм. Якщо цього разу таку тактику вдасться пронести крізь усю зустріч, то у “Патруля” можуть бути дуже серйозні проблеми.

“Поліцейські”, своєю чергою, до останнього билися із “СВ Львів”, який іде другим. Колектив Ігоря Дороша та Степана Струка конкурував на рівних із амбіційним опонентом, але все ж один м’яч різниці все вирішив. “Патруль” поступився 6:7, але залишив по собі найкращі враження.

Будьмо відверті, але у грі з “Тузяками” саме номінальні гості є потенційними фаворитами. Втім, зважаємо і на пізній час проведення поєдинку та передноворічний вайб. Хто завчасно буде “на валізах” – той, скоріш за все, і завершить рік поразкою.

З усіма протистояннями зможете ознайомитись у прямих трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери