Перша ліга Львівщини: новий чемпіонат от-от розпочнеться

У суботу, 11 листопада, стартує зимовий сезон у Першій лізі Львівщини. На старт вийдуть дев’ять команд, протистояння відбуватимуться на “Боско-Арені”, а перший ігровий день обіцяє бути непередбачуваним. Детальніше – у матеріалі.

Перша ліга Львівщини – другий за рангом турнір області. У минулі роки цей чемпіонат, можливо, не приваблював багато уваги з боку учасників, але зараз ажіотажу не бракує. На противагу шести колективам попереднього зимового сезону цього разу організаторам вдалося залучити 9 колективів, а саме: “КІВС in.IT-2”, НАСВ “Штурм”, “Hillman”, ХНУПС (Харківський національний університет Повітряних сил), ФК “Універсум”, “Бандерштадт” (Новояворівськ), СФК “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове), “Академія-Самбір” та ФК “Скала” (Вільховець).

Одне з головних нововведень, як і в Бізнес-лізі, застосування “чистого часу”. У прийдешньому чемпіонаті команди гратимуть два тайми по 13 хвилин “чистого”.

За умов нерівної кількості учасників логічно, що у кожному з турів буде команда, яка пропускатиме ігровий день. У рамках першого туру, до прикладу, не побачимо ФК “Універсум”. Вони зіграють у наступних турах.

Розклад дебютних поєдинків нового сезону до вашої уваги.

11.11.2023

16:00. “КІВС in.IT-2” – НАСВ “Штурм”

17:00. “Скала” (Вільховець) – СФК “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове)

18:00. “Hillman” – “Академія-Самбір”

19:00. “Бандерштадт” (Новояворіськ) – “ХНУПС”

У новий сезон – із найкращими сподіваннями. Користуючись нагодою, ще раз дякуємо ЗСУ за можливість розпочинати новий змагальний процес.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери