Суперліга Львівщини: яким був 2-ий тур (підсумки)

У суботу, 11 листопада, було зіграно два матчі другого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. У кардинально різних за сценарієм поєдинках перемоги все ж святкували фаворити. Детальніше про тур – у матеріалі.

Звітний ігровий день супроводжувався двома очікуваними протистояннями, чудовими враженнями від кожного з поєдинків за його підсумками та затяжною повітряною тривогою. Як би там не було, але дуелі все ж відбулися, за що дякуємо нашим ЗСУ та знайомимося із зустрічами трішки більш детально.

“Штурм” – “NG Metal” (0:1)

Конкретно цей двобій між цими командами став унікальним.

Як говорила перед стартом гри статистика, очевидним фаворитом тут був саме колектив “металістів”. У трьох попередніх зустрічах проти “штурмовиків” підопічні Василя Дениса наколотили аж 14 м’ячів, пропустивши лише три натомість. За таких умов сподівання на серйозний опір від “Штурму” були, мабуть, лише у найпалкіших вболівальників. Гра, тим не менш, продемонструвала, що і налаштування у команди Юрія Цибика відповідне, і самовідданість зашкалює. В окремих епізодах, аби завадити взяттю воріт, представники номінальних господарів виконували неймовірні відбори та підкати, а подекуди навіть кидалися на м’яч, як на амбразуру. Такий футзал дійсно захоплював і викликав виключно емоції респекту на адресу “Штурму”. Варто віддати належне, адже команда і в захисті не відсиджувалась. Випади Климка і Храмова були справді небезпечними.

Другий тайм був маловідмінним від першого. Різниця полягала тільки в тому, що “металісти” опонента все ж змусили помилитись. Після втрати м’яча Закалюжним “NG Metal” розгорнув стрімкий контрнаступ і вивів на ударну позицію капітана Когута. Той діяв безжально та рахунок у матчі відкрив. Далі “Штурм” діяв із п’ятим польовим, намагався знайти щілини у захисті “металістів”, але марно. Гол від Когута так і залишився єдиним у грі. Максимально конкурентноздатний двобій, у якому непросту перемогу здобув “NG Metal”.

“Мостиська” – “Копа” (6:3)

Перед стартом поєдинку у прихильників мостичан були певні побоювання чи зуміє команда оперативно переключитись із футбольного поля, де проводить все ж більше часу, на футзальний паркет. Гра, тим не менш, довела, що стара-добра футзальна “Мостиська” знову готова розривати.

Вже з перших миттєвостей протистояння підопічні Андрія Шагала почали крутити свої комбінаційні каруселі. “Прикордонники” вміло володіли м’ячем, тому достатньо просто доходили до воріт суперника. Перший м’яч у грі на рахунку Матиса, який відзначився на 7-ій хвилині. Далі настав зоряний час Серняка. Спершу “фантазіста” номінальних господарів розписався “дублем” у чужих воротах, а далі ще й додав до послужного списку автогол. Таким чином, фактично не забивши жодного м’яча, “Копа” пішла на перерву із рахунком 1:3.

У другому таймі підопічні Павла Костюка суттєво додали в активності та намагалися переламати хід зустрічі. “Дубль” від Щура та ще один гол від Шагала, втім, особливих шансів “Копі” не залишили. М’ячі від Александера та Саламахи лишень додали видовища, але аж ніяк не допомогли номінальним гостям у плані здобуття результату.

“Мостиська” стартує з перемоги у новій Суперлізі. “Копа” зазнала другої поразки поспіль.

З відеооглядами кожного протистояння можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.