Перша ліга Львівщини: перед стартом п’ятого туру (анонс)

У суботу, 16 грудня, відбудуться поєдинки 5-ого туру Першої ліги Львівщини з футзалу. Хто з ким зустрічатиметься та які очікування від прийдешніх матчів – у матеріалі.

“Hillman” – “КІВС-2 in.IT” (13:30)

Обом командам точно буде що сказати одне одному в ігровому плані.

“Барбери” наразі – головні аутсайдери чемпіонату. Команда провела чотири гри, у яких наразі жодного балу не здобула. Колектив плекав чималі надії на попередній тур, але і там “Hillman” спіткала невдача. Новачки ФК “Універсум” в очній дуелі зуміли перестріляти суперника – 5:4. Хоча насправді у тій грі все могло бути і за іншим сценарієм, але підсумок очевидно на табло і він точно не задовольнив Зубченка і Ко. На дуель наступну налаштування максимальне.

Підопічні Назарія Станкевича та Ростислава Капітанця очевидно також не недто вдоволені своїм стартом. Нагадаємо, що це вже другий сезон для “юних” айтівців, тому завдання є вищими, аніж ті, що були влітку. Для виконання вартує перемагати принаймні прямих конкурентів, якими, зокрема, є і “барбери”.

У тому, що буде чимало голів, навіть не сумніваємося. Хто заб’є більше? Відповідь знайдемо по завершенні гри.

“Бандерштадт” (Новояворівськ) – “Універсум” (14:25)

Тут фаворит насправді яскраво виражений. Номінальні господарі точно не збираються втрачати переможної ходи.

Колектив із Новояворівська наразі на третій позиції, а в попередньому турі зумів здолати потужний НАСВ “Штурм” (3:1). Апетит приходить під час їжі, тому розуміємо, що далі завдання ставатимуть тільки серйознішими. Новояворівці точно більш досвідчені, аніж наступний опонент, тому розрахунок на прийдешній матч точно переможний.

На користь абсолютних новачків змагань АФЛ може свідчити тільки результат попередньої гри. “Універсум” здобув першу перемогу на офіційному рівні у матчі із “Hillman” (5:4), тому тепер ці позитивні емоції спробує конвертувати на успіх ще в одному двобої. Не факт, що тільки цього вистачить із “Бандерштадтом”, але гра покаже.

Багато, крім того, буде залежати від комплектації колективів на очну дуель.

“ХНУПС” – НАСВ “Штурм” (15:20)

Дербі силових структур у рамках Першої ліги Львівщини з футзалу. Вивіска, яка насправді привертає увагу.

Цього матчу найбільше чекали команди. Завжди цікаво з’ясовувати стосунки саме у такому форматі.

Харків’яни хоч і є новачками у змаганнях АФЛ, але вже встигли спрогресувати від початку сезону. Минулий тур – яскравий доказ. Відібрати очки у “Янева” було дійсно непросто, але дисципліна та взаєморозуміння “ХНУПС” справді були топовими. Завдяки цим чинникам і вдалося здобути нічию у протистоянні з одним із фаворитів турніру – 2:2. Зараз мотивації точно буде ще більше, але найголовніше – не перегоріти до гри. Хлопці харківського колективу насправді доволі молоді, тому психологія може зіграти вирішальну роль.

“Штурмовики”, своєю чергою, як завжди боєздатні. Хоч у минулому турі і була зафіксована поразка “Бандерштадту”, але з рахунків команду ніхто не списує. Підопічні Василя Байдали та Володимира Гульоватого демонструють цікавий та подекуди агресивний футзал. Не всі опоненти до такого стилю команди пристосовані, тому багато чого залежатиме від перших хвилин.

Ці стартові миттєвості та загалом увесь поєдинок для нас наразі – непередбачувані.

“Академія-Самбір” – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (16:15)

Повернення самбірців та матч реабілітації для “Янева”. Саме так можемо охрестити завершальну дуель туру.

“Академіки” минулий тур пропускали відповідно до календаря. Команда наразі залишається єдиною у цьому сезоні, яка ще не втрачала балів. Загалом, і пропускають номінальні гості дуже мало. Через вищезгадані причини колектив і є одним з головних подразників для решти опонентів. Самбірцям, утім, на це глибоко начхати. Якщо хлопці і далі будуть діяти на такому ж хорошому рівні, то статистика тільки покращуватиметься.

“Янів” натомість горить жагою до перемоги. Попередні два тури для команди були невдалими. Спершу поразка у дербі “Бандерштадту”, а потім несподівана нічия із “ХНУПС”. Повертати форму через прийдешню гру насправді буде доволі непросто. Тим не менш, шанси є. Знаємо, що Ігор Таратула цього тижня збільшив кількість тренувальних сесій, тому очікування від гри команди з Івано-Франкового найкращі.

Протистояння, скоріш за все, буде доволі щільним. Крім того, цікаво буде те, хто саме опанує гру “першим номером”.

Кожен із матчів туру покажемо на своєму YouTube-каналі у прямій трансляції, тому обов’язково долучайтесь. Жоден із поціновувачів футзалу не залишиться байдужим. Ось це можемо гарантувати.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери