Бізнес-ліга Львівщини: підсумки шостого ігрового дня

У четвер, 14 грудня, відбулися матчі шостого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Новий тур подарував чотири класні поєдинки. Детальніше про зустрічі – у матеріалі.

“Галицька здоба” – “Мостиська-2” (6:1)

Протистояння, у якому насправді несподіванки так і не сталося. Очевидний фаворит переконливо здолав “андердога”.

Хоч цього разу “прикордонникам” і вдалося зібрати потужний склад, але “пекарі” все ж видали черговий солідний матч. Вже із перших хвилин перевага була на боці номінальних господарів. Підопічні Тригубця забивали і зусиллями самого тренера, і без його активної участі на паркеті. Підсумком першого тайму став рахунок 3:0.

У другій частині зустрічі мостичани продовжили сипатись. Єдиний м’яч на рахунку Матиса. “Галицька здоба” натомість забила ще тричі, а Тригубець у підсумку оформив хет-трик. Загалом, по грі і розповідати особливо нічого. “Пекарі” доволі прогнозовано продовжили свою безпрограшну ходу у чемпіонаті. “Мостиська-2”, своєю чергою, залишається єдиною командою, яка ще балів у поточному сезоні Бізнес-ліги не набирала.

“СВ Львів” – “ICOOLA” (5:3)

Важлива перемога для “дорожників” та перша поразка у сезоні для чинних чемпіонів.

Очікування від цього матчу для обох були дуже серйозними. Цімерман і КО у минулому тур несподівано поступилися колективу “Оптіма” та втратили переможну ходу. “ICOOLA” натомість втратила бали у зустрічі із “Патрулем”. Перемогу в очній дуелі сподівалися брати як одні, так і другі.

Стартові миттєвості видалися дуже щільними. Попри те, що Храмов зрізав м’яча у власні ворота вже на 4-ій хвилині, це аж ніяк не похитнуло “айфоністів”. Команда і далі йшла вперед та наполегливо шукала пробіли у захисті суперника. Ключовим епізодом матчу, на нашу думку, став момент із тайм-айтом наприкінці першого тайму. Після цієї перерви Тарас Кузь вирішив застосувати тактику “п’ятого польового”. Рішення насправді видалося доволі авантюрним, адже після цього ще до завершення першого тайму “СВ Львів” забив тричі у, по суті, незахищені ворота “ICOOLA”. Як то кажуть, пішли в атаку, а потрапили в полон.

У другій частині дуелі “айфоністи” діяли ще більш активно, але все ж гандикап відіграти у суперника не змогли.

“СВ Львів” таким чином закріпився на другій сходинці. В “ICOOLA” натомість ще два матчі в запасі і ситуацію цілком можна виправити.

“Подорожник” – “GTL” (3:2)

Чи не найбільш драматична гра звітного туру.

На “фармацевтів” у поєдинку із “логістами” насправді мало хто ставив. Як би там не було, але і регалії, і досвід був на боці саме номінальних гостей. Вони, до слова, і лідирували по завершенні першого тайму. Равлик відкрив лік забитим голам на 12-ій хвилині. На перерву у доволі прагматичній грі команди пішли за мінімальної переваги “GTL”.

На початку другого тайму Кучір відновив паритет, але далі Каспришин знову повернув лідерство “логістам”. Здавалося б, усе йде до класичної звитяги “GTL”. Втім, наприкінці гри підопічних Ігоря Романишина, немов підмінили. Команді начебто не вистачило концентрації. Через це колектив не тільки втратив перемогу, а й взагалі поступився. Гол Наталіча зробив результат нічийним, а м’яч від Дудаша в останню мить залишив “логістів” без балів узагалі.

Проблеми “GTL” продовжуються, “Подорожник” натомість вдруге у сезоні здобув перемогу.

“Тузяки” – “Оптіма-Малехів” (2:3)

Свою гру, схоже, віднайшли “Тузяки”. Цього разу хоч команда і не заробила очків, але знову класно поборолася до останнього.

У матчі із “Оптімою” перевагу важко було віддати комусь із опонентів. Перші доволі нестабільні, а другі лишень нещодавно стартували у чемпіонаті. Тим не менш, команди подарували доволі цікаву дуель. Стартові миттєвості зустрічі були доволі рівними. Далі свій гол оформив Паночко. Варто відзначити, що цього разу “Тузяки” були змушені діяти без основного голкіпера Колодрубського. Його у рамці воріт змінив польовий гравець Гузь. Пропущений гол, до слова, був наслідком помилки воротаря, але у тих умовах, певна річ, вимагати чогось від голкіпера було безглуздо. На перерву команди пішли за рахунку 1:2. Гол у складі “Тузяків” знову забив Шеремета, який продовжує лідирувати у таблиці бомбардирів чемпіонату.

Другий тайм був досить багатий на моменти, але команди відзначилися лише по голу. Якщо говорити відверто, то матч виглядав як нічийний. Можливо, “Оптімі” десь трішки більше пощастило, але за футзальними канонами знаємо, що “щастить сильнішим”. Власне тому, беремося судити про закономірність такого підсумку. Доволі захопливе завершення туру.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.