Перша ліга Львівщини: перед стартом заключного туру (анонс)

У суботу, 6 квітня, завершиться сезон у Першій лізі Львівщини. У рамках 18-ого туру відбудуться три зустрічі, які мають на меті розставити усі крапки над “і” у питаннях стосовно чемпіонства і не тільки. Детальніше про матчі – у матеріалі.

“Універсум” – НАСВ “Штурм” (14:00)

Протистояння команд, які сезон відверто провалили. “Універсум” великими поразками затьмарив свій дебют у змаганнях під егідою АФЛ, а “штурмовики” відверто недопрацювали.

У крайніх турах обоє діяли дуже непереконливо, через що і поступалися без особливих шансів своїм суперникам. “Універсум”, до прикладу, ще й зазнав поразки від прямого конкурента у боротьбі за передостанню позицію. Шанси не опинитися на дні таблиці у номінальних господарів цієї гри залишаються. Для цього “чорно-білим” потрібно перемагати хлопців із “сухопутки”. У світлі останніх подій таке завдання не є нездійсненним. Та чи збираються так байдуже діяти у заключному турі підопічні Володимира Гульоватого?

Дуель аутсайдерів, у якій може трапитись все, що завгодно. Завершувати сезон поразкою натомість точно не має бажання жоден із колективів.

“КІВС-2 in.IT” – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (14:50)

Для юних “айтівців” турнірна мотивація все ще присутня. “Янів” натомість може діяти просто в своє задоволення, адже колектив точно фінішує третім.

Як би там не було, але спортивний інтерес ще ніхто не скасовував. Підопічні Ігоря Таратули, перемігши минулого тижня, забезпечили собі “бронзу”. На позитивній ноті хлопці захочуть і сезон завершити.

Про турнірну мотивацію “КІВС” кажемо з точки зору того, що у випадку перемоги команда може навіть завершити сезон на четвертій позиції. Це також залежатиме і від того чи поступиться “Скала”, але від себе усе залежне підопічні Назарія Станкевича точно зроблять. Тим паче, що бажання поквитатися за результат матчу першого кола також є. У далекому 9-ому турі “Янів” суперника переграв – 4:2.

За цим протистоянням точно буде цікаво стежити. Розраховуємо на результативний та видовищний футзал.

“Скала” (Вільховець) – “Академія-Самбір” (15:40)

Цю дуель спокійно можемо назвати найбільш “вирішальною” у всьому чемпіонаті. Недаремно поєдинок стоїть у програмі “на десерт”.

“Академіки” досі перебувають у запеклій боротьбі за чемпіонство. Щоправда, вже у заочній, бо поєдинки з головним опонентом “Бандерштадтом” вже позаду. Якщо самбірці перемагають “Скалу”, то саме вони фінішують на першій позиції. Якщо ж ні, то із “золотом” буде саме “Бандерштадт”, який точно усіма фібрами душі підтримуватиме “Скалу”.

Команда із Вільховця, втім, зовсім не ликом шита. Номінальні господарі на фінішній стрічці поступилися третьою позицією “Яневу”, тому тепер у хорошому значенні “злі на увесь світ”. Якщо налаштування буде відповідним, то бій претенденту на чемпіонства “селяни” дадуть солідний.

З нетерпінням чекаємо розв’язки сезону.

Кожен із матчів туру покажемо на своєму YouTube-каналі у прямій трансляції, тому обов’язково долучайтесь.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери