Перша ліга Львівщини: “Янів” увірвався до ТОП-3, нестримний “Бандерштадт” та дебютна перемога “Hillman” (підсумки 13 туру)

У вівторок, 2 квітня, завершився перенесений 13-ий тур у Першій лізі Львівщини з футзалу. Детальніше про матчі, які ще більше загострили боротьбу, – у матеріалі.

“ХНУПС” – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (0:6)

Гра, яка доволі несподівано завершилася спокійною перемогою “Янева”. Заслуги підопічних Ігоря Таратули ніхто не применшує. Тут більше йдеться про відсутність концентрації з боку харків’ян.

У попередніх зустрічах, як би там не було, підопічні Максима Гончарука виглядали набагато переконливіше. У звітному ж матчі команда почала пропускати наприкінці першого тайму і вже після того з нокдауну вилізти не могла.

Найбільш активно у компоненті результативності постаралися Боберський (хет-трик) та Деда (дубль). Ще одного разу виконавець “ХНУПС” зрізав м’яча у власні ворота.

Ця перемога дозволила команді з Івано-Франкового залетіти у ТОП-3 чемпіонату. Враховуючи перевагу в очних зустрічах над вільховецькою “Скалою”, третю позицію “Янів” уже не відпустить. “Бронзу” колектив здобув достроково, з чим його і вітаємо.

“Бандерштадт” – НАСВ “Штурм” (11:2)

У своєму заключному матчі сезону новояворівці просто знищили суперника.

Уже другий тур поспіль “штурмовики” зазнають беззаперечних поразок. Якщо минулого тижня підопічні Володимира Гульоватого без шансів поступилися “Яневу”, то зараз “Бандерштадт” тріумфував ще більш розгромно.

Вже по завершенні першого тайму рахунок був 8:1. Новояворівці почали діяти, по суті, без розвідки та відразу втілювали номінацію у забиті м’ячі. Якщо говорити відверто, то склалося враження, ніби суперник на паркет цього дня виходити і не збирався.

У другому таймі картина особливо не змінилася. Найбільше забивали Семеряк (“покер”) та Андрій Грабовський (“хет-трик”).

Завдяки цій перемозі “Бандерштадт” випередив “Академію-Самбір”. Втім, у випадку звитяги самбірців у заключному турі – саме вони стануть чемпіонами. Це і буде головною інтригою останнього ігрового дня.

“Hillman” – “Універсум” (4:3)

Цього моменту “барбери” чекали увесь сезон. Лише у заключному для себе турі чемпіонату “Hillman” здобув першу перемогу.

У відповідному протистоянні першого кола “Універсум” здолав суперника із рахунком 5:4. Власне тому, “барберами” керувала ще й жага спортивної помсти.

Вже у першому таймі команди роззабивались. Першими, до слова, відзначились номінальні гості. Забив Сус. Далі, втім, дуплетом вистрелив Біганський, який до завершення матчу взагалі встиг оформити “хет-трик”. Свій перший і останній гол у сезоні також забив граючий тренер “Hillman” Олександр Гринюк. Навіть через цей факт тур можна було б вважати особливим для “барберів”.

Втім, команда таки домоглася загальної перемоги. “Універсум” хоч і продемонстрував непогану конкуренцію, та все ж саме ця команда поступилася в очній дуелі аутсайдерів. Для того, щоб не завершити сезон на останній позиції, колективу в останньому турі слід перемагати НАСВ “Штурм”.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.