Перша ліга Львівщини: перший бал для “Hillman” і три переконливі звитяги (підсумки 5 туру)

У суботу, 16 грудня, відбулися поєдинки п’ятого ігрового дня Першої ліги Львівщини з футзалу. Знаковим цей тур став для “барберів” із “Hillman”, які здобули перший заліковий пункт. У решті ж матчів голів було багато і зазвичай в одні і ті ж ворота. Деталі – у матеріалі.

“Hillman” – “КІВС-2 in.IT” (2:2)

Перед стартом цього двобою шанси розцінювали як приблизно рівні. Хоч “барбери” і більш досвідчені, але з результатами у команди справи не клеяться. Матч із юними футзалістами КІВС точно мав стати переломним у цьому плані.

Перший тайм усе складалося за планом “Hillman”. Команда хоч і важкувато виглядала на фоні більш підготовлених у футзальному плані “айтівців”, але все ж гол забити вдалося. Зубченко реалізував свою нагоду на 12-ій хвилині.

По перерві трапилася дуже неприємна ситуація, яка цілком може вплинути на подальші результати “барберів”. У рядовому епізоді лідер “Hillman” Зубченко отримав пошкодження, яке було несумісне із продовженням зустрічі. У підсумку навіть довелося викликати швидку медичну допомогу. Попереду відновлення і, сподіваємося, пройде воно якнайбільш вдало для виконавця. У будь-якому разі від усієї АФЛ побажаємо здоров’я футзалісту.

Другий тайм загалом видався більш результативним, аніж перший. Більш цікаво попереду вже виглядали підопічні Назарія Станкевича, які зуміли забити двічі. Тим не менш, м’яч Кусого таки подарував довгоочікуваний бал для “Hillman”.

Змістовна гра і доволі непоганий результат для обох.

“Бандерштадт” (Новояворівськ) – ФК “Універсум” (11:1)

Дуель, яка продемонструвала реальну силу колективів. Різниця між командами насправді відчутна.

Уже після першого тайму рахунок був 4:0. Представники Яворівщини видали дуже потужну гру і навіть не помічали захисних дій опонента. Підопічні Володимира Цімка не залишили жодних шансів опоненту, тому додатково щось розповідати і не доводиться.

У другому таймі тенденція продовжилася. Найбільш активно в атакувальному контексті постарався Ярослав Деда. Ексгравець “Карпат”, “Волині” та “Карабаха” феєрить у змаганнях, а конкретно у цій грі оформив аж 6 забитих м’ячів. Єдине, на що спромігся “Універсум”, – гол “престижу”.

Завдяки такому трощенню суперника “Бандерштадт” вийшов у лідери чемпіонату і тепер ділить першу сходинку разом із “Академією-Самбір”.

“ХНУПС” – НАСВ “Штурм” (6:2)

Дербі силових структур видалося насправді яскравим.

Хоч “штурмовики” і відкрили лік забитим голам у зустрічі, але далі харків’яни виступали більш поважно та переконливо. Скоріш за все, далася взнаки і комплектація складу НАСВ “Штурм”. Цього разу чимало гравців основної обойми були відсутні. Власне тому, їхня місце посіли гравці, які не мали до цього достатньо ігрового часу. “ХНУПС” натомість уже як слід пристосувався. За тур до цього була нічия із “Яневом”, а тепер після пропущеного голу команда активізувалася і вже до завершення першого тайму лідирувала із рахунком 3:1.

По перерві харків’яни тільки наростили свою впевненість. В основному сталося це завдяки хет-трику від Колісниченка та дублю капітана Пургіна. Боровський у складі “штурмовиків”, забивши гол, тільки підсолодив гіркоту поразки номінальних гостей.

Харківські силовики сильніші у дербі зі львівськими.

“Академія-Самбір” – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (5:2)

Центральний поєдинок туру як за регаліями, так і за емоціями.

Самбірці підходили до цієї дуелі із невеличкою перевагою. До цього у чемпіонаті команда ще жодного разу не втрачала балів, а суперників “академіки” долали переконливо. Навіть “Бандерштадт”, який роззабивався у звітному турі, колектив із Самбора переграв з рахунком 4:0. Втім, і “Яневу” було чим крити такі статистичні “козирі”. Команда налагодила тренувальний процес, робить ставку на місцевих вихованців, а ті, своєю чергою, стрімко прогресують.

Гра розпочалася за доволі рівного футзалу. Важко було когось виділити поки не трапився забитий м’яч від Косміка. Власне, після цього моменту самбірці заволоділи ще й кращою психологічною позицією. До перерви, тим не менш, команди більше не забивали.

Все найцікавіше відбувалося під завісу протистояння. Команди почали перестрілку із 21-ої хвилини. На той момент, щоправда, завдяки голу імені Коваля номінальні господарі лідирували вже із рахунком 2:0. Боротьба, суперечки, незгода з рішеннями арбітрів – усе це супроводжувало заключні хвилини матчу. Втім, говорити про те, що перемогу було здобуто не закономірно – не доводиться. Самбірці все ж діяли більш холоднокровно і десь завдяки більшому багажу досвіду таки зуміли тріумфувати – 5:2. Дубль від Юрківа незадовго до фінального свистка остаточно розставив крапки над “і”.

Хороша гра від обох колективів, але саме “Академія” виконала переможне завдання і продовжила ходьбу без втрат.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.