Суперліга Львівщини: яким був 6-ий тур (підсумки)

У суботу, 16 грудня, відбулися матчі 6-ого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. Кожен із трьох звітних протистоянь видався різним та із унікальним сценарієм. Детальніше – у матеріалі.

“Nice Guys” – “Копа” (2:0)

Перемога на класі. Якби можна було описати зустріч одним словосполученням, то так би її і трактували.

“Гайси” доволі швидко взялися до справи. Після вильоту із Кубка України команда Євгена Москвіна, певна річ, була по-спортивному зла на кожному наступного опонента. Втім, ця лють була контрольованою, тому план на гру “хороші хлопці” стали виконувати доволі переконливо. Уже на другій хвилині після стандарту Юрій Ленько відкрив лік забитим голам у дуелі. В епізоді із пропущеним м’ячем була вина і голкіпера “Копи” Шапошнікова, але, можливо, воротар до кінця і не бачив момент удару. В будь-якому разі рахунок став 1:0 і далі “Nice Guys” спокійно володів ініціативою. Наприкінці тайму шикарна гармата у “дев’ятку” з-за меж карної зони вдалася Павліву. Досвідчений виконавець номінальних господарів з одного дотика відправив сферу за призначенням. Від такого “Копа” оговтатись не змогла. На перерву пішли за рахунку 2:0.

Говорити, що у другому таймі підопічні Павла Костюка зробили все, щоб відновити паритет, – означає кривити душею. Складалося таке враження, що “Копа” від нокдауну, отриманого у першому таймі, так і не відійшла. Власне тому, попереду від команди було небагато небезпеки. Особливо активним в атаці не був і “Nice Guys”. Команда Євгена Москіна грамотно діяла по рахунку та у підсумку довела матч до перемоги.

“UnoMas” – “Мостиська” (3:4)

Найбільш захоплива та інтригуюча зустріч туру. Команди добряче понервували одна одну.

Після першої нічиєї за тур до цього “ресторатори”, певна річ, не збиралися збавляти ходу. Цього разу на лавку повернувся наставник Андрій Федюк, тому був розрахунок на ще більш структуровану гру. “UnoMas” першим у матчі і забив. Зробив це Паращин, який відзначився на восьмій хвилині. Мостичани традиційно активізувалися після пропущеного голу. В одній із наступних атак Серняк відновив паритет на табло. На перерву пішли за рівного рахунку.

Далі настало певне гольове затишшя, а усе найцікавіше команди приберегли на самісіньку завісу зустрічі. У проміжку з 24-ої по 30-ту хвилини команди забили аж 5 м’ячів. У такій перестрілці більш влучними виявилися “прикордонники”, які оформили на одне взяття воріт більше. Голи насправді залітали на будь-який смак, а “ресторатори” до останнього намагалися заробити бодай нічию. Втім, ні вихід “п’ятого”, ні тотальний контроль м’яча бажаного результату не принесли.

Власне тому, чергова поразка для “UnoMas” та друга перемога в сезоні для ФК “Мостиська”.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – “Штурм” (2:4)

Стрімкий камбек та два різні тайми для підопічних Юрія Цибика.

Перша частина зустрічі насправді видалася доволі прагматичною. Жодна із команд особливо ризикувати бажання не мала. Власне тому, затяжні комбінаційні дії були цілком зрозумілі у цьому контексті. Після намагання розгорнути чергову подібну спробу один із захисників “зоряних” був пограбований Давидком. Капітан “Штурму” вийшов віч-на-віч із голкіпером Дубиком, але переграти того не зумів. Буквально за хвилину трапився дзеркальний епізод поблизу протилежних воріт. Цього разу, втім, у ролі жертви виступив сам Давидко. Гравець “Штурму” заметушився поблизу власної карної зони. Боднар запресингував суперника та відправив м’яча точнісінько під поперечину. Без шансів для Чудного. Перший тайм із мінімальним рахунком на табло і завершився.

Після розмови у перерві “Штурм” суттєво активізувався. За кілька хвилин по перерві номінальні гості відзначилися тричі. Чорний вирівняв рахунок, а голи Закалюжного та Ільчишина просто шокували юних “енергетиків”. Ближче до завершення зустрічі голами також обмінялися Близнюк і Давидко. В будь-якому разі перемога “Штурму” виглядала цілком собі закономірно.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” продовжує шукати власну стабільність. “Штурм” натомість, перебуваючи на другій позиції, чекає як зіграють суперники. У команди щонайменше на два матчі більше від найближчих переслідувачів.

З відеооглядами кожного протистояння можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.