Перша ліга Львівщини: підсумки масштабного ігрового тижня (21-23.03)

Змагання першості Львівщини з футзалу наразі єдині тривають серед тих, що відбувалися взимку під егідою АФЛ. Минулого тижня, до прикладу, команди зіграли аж 6 зустрічей у рамках різних турів. Детальніше про підсумки – у матеріалі.

“Скала” (Вільховець) – НАСВ “Штурм” (8:3)

Матч, що відкривав минулий ігровий тиждень, адже відбувся ще у четвер, 21 березня. “Скала” у ролі фаворита почувала себе доволі впевнено та здобула закономірну звитягу.

Справу стосовно визначення переможця номінальні господарів вирішили не відкладати у довгу шухляду. Вже на третій хвилині “скеляни” у рахунку повели. Яремко впевнено реалізував свою нагоду. Вже за кілька хвилин той-таки гравець оформив дубль, але і “штурмовики” зуміли відквитати один м’яч ще до перерви. Гол оформив Луговенко.

По перерві все ж клас дався взнаки. “Скала” просто діяла швидше, потужніше, результативніше. Нібито все просто, але у цьому запорука успіху зазвичай і криється. На шість голів другого тайму від суперника НАСВ “Штурм” відповів лише двічі.

“Скала” ще посеред тижня оформила собі добрячий заряд позитиву.

“КІВС-2 in.IT” – “Універсум” (6:1)

Черговий невиразний матч для номінальних гостей та чергова видовищна звитяга юних “айтівців”.

Вже після першого тайму рахунок очевидно вказував на те, що підопічні Назарія Станкевича та Ростислава Капітанця суттєво переважають суперника. Голи Гричука, Ярмоли, Міщенка та Пруса просто шокували “андердогів”.

Довершили справу у другій частині протистояння Михайлишин та Гричук. Єдиним голом від “Універсуму” відзначився Василь Калужний наприкінці гри, але це стало лише слабкою втіхою для команди, що поступилася 1:6.

Завдяки подібним звитягам юні футзалісти продовжують набувати впевненості у власних силах.

НАСВ “Штурм” – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (0:7)

Друга поразка поспіль на тижні для “штурмовиків”. Цього разу ще більш очевидна, аніж у грі зі “Скалою”.

“Янів” під керівництвом Ігоря Таратули взявся до переможної справи ще у першому таймі. Колектив з Івано-Франкового перегравав суперника за всіма компонентами, тому забиті м’ячі були лишень питанням часу. Наприкінці першої 13-хвилинки “Янів” власне і почав забивати, зробивши це до перерви тричі.

У другому таймі перевага стала ще більш значною. Як наслідок – перемога із рахунком 7:0 для номінальних гостей. Найбільш результативно діяв Боберський, який оформив “хет-трик”.

Дуже бліда гра від “штурмовиків”.

“Універсум” – “Академія-Самбір” (1:9)

У грі із самбірцями номінальні господарі продовжили отримувати солідні ґулі. Після поразки на тижні від “айтівців” тепер трапився ще й розгром від “академіків”.

Тут і розповідати об’єктивно нема про що. Самбірці, які продовжують боротися за чемпіонство, просто каменя на камені від аутсайдера не залишили. Відзначимо Коваля, який забив двічі та Вапеньського, що оформив “хет-трик”.

“Скала” (Вільховець) – “Бандерштадт” (Новояворівськ) (2:5)

Зустріч між претендентами на медалі – це завжди цікаво. Кожен бореться за медалі різного ґатунку, але перемога обов’язково була потрібна обом.

Розпочали звітну зустріч команди просто блискавично. Вже до четвертої хвилини рахунок був 2:1 на користь новояворівців. Хоч колективи і доволі швидко почали розмін голами, але до завершення тайму більше результативних дій не було. Сумувати, втім, вболівальникам та глядачам не доводилось. Колективи тримали високий темп та видовище на значному рівні.

Після перерви суттєво додали саме номінальні гості. Підопічні Володимира Цімка зуміли в окремих епізодах перекусити опонента та майже повністю перейняти ініціативу до своїх ніг. Підсумком очевидно стали голи у виконанні “Бандерштадту”. У вогні цього дня був Семеряк, що оформив “покер”. Ще одного разу відзначився Мица. У відповідь за “Скалу” по разу забивали Гаврищишин та Олійник.

Поразка для “Скали”, яка ще більше заінтригувала бійню за третю позицію. Хто здобуде “золото”? Також актуальне питання, адже відстань в один бал між “Академією-Самбір” та “Бандерштадтом” збережено.

“Hillman” – “ХНУПС” (3:6)

Ще одна дуель, яка подарувала серйозну конкуренцію. Хоча від “барберів” насправді багато не очікують, але цього разу команда дійсно показала зуби.

Перший тайм, тим не менш, був відверто за фаворитами. Харків’яни діяли переконливіше і зуміли відзначитись тричі. Суперник натомість своєї гри довго не міг віднайти.

У перерві, схоже, номінальні господарі почули одне одного і далі діяли більш солідно. “Дубль” від Біганського та гол Зубченка дійсно додали азарту “барберам”. Все б нічого, але і “ХНУПС” попереду не дрімав, забивши ще три м’ячі. По “дублю” впродовж гри, зокрема, до своїх активів записали Кобижча та Пургін.

У підсумку: непогана гра від “Hillman”, але чергова поразка команди. Крім того, звертаємо увагу на положення харків’ян, які зберігають хороші шанси на здобуття “бронзи”.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.