SML Бізнес-ліга: підсумки ігрового дня

У середу, 22 лютого, відбулося кілька перенесених протистоянь SML Бізнес-ліги. Про їхню емоцію, перебіг та результати – у матеріалі.

Зустрічі SML Бізнес-ліги завжди видаються не на жарт запеклими та результативними. У перенесених поєдинках змагань, певна річ, ніхто іншого також не очікував. Забігаючи наперед, відзначимо, що голів насправді було багато. Куди ці м’ячі залітали та хто у підсумку тріумфував – розповідаємо.

“iFruite” (Львів) – “ЛДУФК-2” (Львів) (5:3)

Поєдинок справив неабиякі враження своїми перипетіями.

Попри те, що перед стартом гри саме “фруктам” віддавали невеличку перевагу, зустріч у першому таймі все ж була за студентами ЛДУФК. Молоді хлопці Андрія Федюка хоч і пропустили першими, та все ж на перерву пішли у ролі лідерів. Наприкінці першої половини матчу голами відзначились Боднар та Чепіль. Другий тайм все ж продемонстрував, що досвід у цій дуелі більш рішучий, аніж юнацький запал. “iFruite” у другій частині двобою зумів забити аж чотири м’ячі, на що результативно отримав відповідь лишень одного разу.

Власне тому, номінальні господарі і здобули звитягу. До речі, тепер між серединою таблиці та зоною трьох команд із найменшою кількістю балів прірва аж у 6 очок. Поділ на групки фінальної боротьби таким чином став ще більш ясним.

“САД” (Львів) – “GTL” (Львів) (0:5)

Насправді кажучи, це протистояння не виправдало тих очікувань стосовно конкурентноздатності, на яку ми розраховували.

Так, було розуміння, що “дорожники” перебувають внизу турнірної таблиці, але “GTL” жодних труднощів зі звітним суперником не мав. Вже після першого тайму номінальні господарі поступалися із рахунком 0:3. Другий тайм якогось відвертого ривка у плані додавання інтриги не зробив. “Логісти” забили ще двічі і зовсім спокійно здобули чергову звитягу у чемпіонаті.

“GTL” залишається на вершині турнірної таблиці. Щодо “САДу”, то максимум, на що тепер може претендувати команда – п’ята позиція.

У рамках ігрового дня мав відбутися також матч між “Географ-ЛНУ” та FC “United”, але “об’єднані” цього разу виступити не змогли, тому їм і було зараховано технічну поразку із рахунком 0:5.

Тепер на команди SML Бізнес-ліги очікує найбільш відповідальний відтинок чемпіонату. Кола претендентів на “золото”, середину таблиці та зону вильоту чітко сформовані. Хто зуміє завершити турнір на якомога вищій сходинці? Питання відкрите. Чекаємо наступних зустрічей, аби розставити усі крапки над “і”.