Суперліга Львівщини: якими були матчі на тижні (підсумки)

Впродовж вечорів 22-23 лютого відбулися перенесені поєдинки 8-ого та 11-ого турів Суперліги Львівщини з футзалу. Про пристрасті та перебіг кожного протистояння розповідаємо у звіті.

Ці матчі очевидно мали відбутися раніше, але тепер, коли фініш чемпіонату вже на горизонті, градус та напруга у них ще більше зросли. Попри всякі очікування, лідери ще раз довели, що не просто так вважалися фаворитами. Кожен із колективів, статистика якого виглядала краще, здобув переможний результат.

“Любарт” (Луцьк) – “Меркурій” (Львів) (2:0)

За хронологією тижня цей поєдинок відбувся першим, хоч і був винесений на програму 11-ого, а не 8-ого туру. У передматчевому прев’ю ми розповідали про те, що “Меркурій” може стати одкровенням заключних ігор. У ситуації, в якій перебуває команда, нема потреби ділити суперників на сильніших і слабших. Потрібно здобувати очки виключно у всіх протистояннях.

Забігаючи наперед, відзначимо, що з “князями” цього зробити не вдалося. “Любарт” забив по одному голу в кожному з таймів і навіть можна сказати, що виборов перемогу на класі. Особливих зазіхань на підсумковий успіх команда “митників” таки не продемонструвала, тому для неї чергова поразка.

“Зоряні” продовжують замикати турнірну таблицю, а надій на те, що вдасться залишити останню сходинку до завершення сезону залишається все менше і менше.

“Галицька Здоба” (Львів) – “Скала 1911” (Стрий) (3:8)

Пара, яку виділяли як найбільш рівну серед матчів на тижні. Різниця у турнірці між двома перед стартом двобою була насправді невелика. Тим паче у пам’яті ще досить чітко стоїть захоплива передноворічна дуель колективів, яку у підсумку вирішив лишень один гол гандикапу.

Перший тайм протистояння видався таким, яким його і прогнозували. Максимально конкурентноздатний поєдинок, у якому важко було віддати перевагу бодай комусь. Один гол навіть за таких умов все ж трапився. Стрияни забили під самісіньку завісу тайму, можливо, тим самим вибивши “пекарів” із колії. У другій частині гри “Здоба” спромоглася відправити до сітки воріт опонентів три м’ячі. Втім, увага! “Скала 1911” забила аж 7 голів. Така значна результативність, певна річ, допомогла здобути надпереконливу звитягу.

“Галицька Здоба” знову поступилися і продовжила власну негативну серію. Підопічні Володимира Мубінова натомість впевнено закріпились на п’ятій позиції.

“Nice Guys” (Львів) – “in.IT-2” (Львів) (7:2)

Ще один поєдинок із серії “фаворит здобуває впевнену перемогу”. “Nice Guys” не втратив балів та продовжив заочну боротьбу із “Любартом” за чемпіонство.

Зіткнення з “айтівцями” видалося несподівано однозначним для “хороших хлопців”. Вже з перших миттєвостей протистояння підопічні Євгена Москвіна почали демонструвати свою міць та максимальну націленість на ворота суперників. Впродовж трьох хвилин на початку гри Дудаш, Іванишин та Смага шокували команду Олега Галамаги своїми м’ячами. До завершення тайму номінальні господарі взагалі перемагали із рахунком 4:1. У другій частині зустрічі продовжився відкритий футзал, але “гайси” знову забивали більше. Підсумковий рахунок на користь передматчевих фаворитів став дуже значним.

“Nice Guys” наполегливо продовжує іти до “золота”. “Айтівці” натомість зберігають теоретичні шанси на здобуття максимум п’ятої сходинки.

Попереду нас чекають два заключні тури та один перенесений матч між “Любартом” і “Галицькою Здобою”. Інтриги ще вдосталь, тому пропонуємо тримати руку на пульсі футзальних подій Львівщини з подвійним завзяттям.