SML Бізнес-ліга: прев’ю перенесених поєдинків

У середу, 22 лютого, відбудуться перенесені раніше зустрічі SML Бізнес-ліги. Усі колективи намагатимуться надолужити втрачене, тому і кожен поєдинок обіцяє бути конкурентноздатним. Анонс – у матеріалі.

Звітні змагання потроху наближаються до фінішного відтинку. Колективи, які з тих чи інших причин переносили власні протистояння, тепер все ж зіграють свої зустрічі. Кожен захоче набрати максимум незалежно від розташування у турнірній таблиці, адже надалі шансів виправити своє становище буде не так багато.

“iFruite” (Львів) – “ЛДУФК-2” (Львів) (18:45)

Команди є сусідами по турнірній таблиці. Єдина відмінність у тому, що студенти ЛДУФК відстають від “фруктів” на три бали, але мають при цьому ще один матч в запасі.

Минулого тижня суперникам “Lemberg Auto” та ФК “Мостиська-3” відповідно протистояли як одні, так і інші. Обидвоє поступилися із мінімальними гандикапами. Якщо “ЛДУФК-2” програв “автомобілістам” 2:3, то “iFruite” зазнав поразки від “прикордонників” – 4:5. Обидві зустрічі, тим не менш, були дуже інтригуючими. Напруга була до останніх секунд, а опоненти тримали концентрацію аж до сирени. Власне тому, типова очна зустріч міцних середняків на нас із вами очікує. Це завжди непередбачувано та цікаво.

“САД” (Львів) – “GTL” (Львів) (20:40)

Цей поєдинок мав відбутися ще минулого тижня, але відповідно до побажань колективів маємо зустріч вже зараз.

Попри те, що “САД” – це команда, яка наразі на передостанній позиції, амбіцій та юнацької вибуховості хлопцям не позичати. Чудовий приклад – очна гра колективів у першому колі. Тоді відвертий фаворит “GTL” зустрів гідний опір з боку суперників. Підсумковий рахунок тієї дуелі – 6:4, але гра тримала в інтризі до останніх миттєвостей. Цього разу “дорожники” вже є більш досвідченими та схожих помилок очевидно намагатимуться не припускатись. “GTL”, своєю чергою, це завжди міць та фантастичне взаєморозуміння на майданчику. Тим паче “логісти” очолюють турнірну таблицю, тому і закономірно вважатимуться фаворитами.

Хто все ж тріумфує: молодість чи досвід? Дізнаємося вже після проведеного поєдинку.

“Географ-ЛНУ” (Львів) – FC “United” (Львів) (21:40)

Дуель колективів із максимально різними турнірними завданнями.

Для FC “United” поточний сезон, немов демоверсія. Колектив притирається одне до одного, а клуб дебютує у змаганнях Бізнес-ліги. Саме тому, головною метою є награвання складу та оцінка власних можливостей. Попри це, на перетині двох кіл чемпіонату “об’єднані” видали хорошу статистику та здобули чотири очки у двох матчах. Спершу була результативна нічия із “САД” (Львів) – 4:4, а згодом взагалі звитяга із фантастичними 7:6 над ФК “Мостиська-3”. Наразі це єдині залікові здобутки підопічних Назара Коваля. Тим не менш, до завершення сезону колектив ще однозначно планує голосно грюкнути дверима, здобувши щонайменше один сенсаційний результат.

“Географи”, своєю чергою, зайвого представлення не потребують. На початку чемпіонату команда задекларувала високі “медальні” цілі та впевнено прямує до їхнього виконання. Наразі університетський колектив перебуває на другій позиції та з усіх сил намагається наздогнати “GTL”, який іде першим. З цієї точки зору очків із FC “United” підопічні Андрія Манька та Юрія Грошева точно втрачати наміру не мають.

Чи є місце несподіванці у звітній парі? Уважно стежимо за цим та іншими протистояннями SML Бізнес-ліги у прямій трансляції на Youtube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери