Practic 1 Ліга Львівщини: гольова стрілянина “Академії-Самбір” та ФК “Мостиська-2”

У суботу, 18 лютого, відбувся один матч у Practic 1 Лізі Львівщини. Попри те, що на програму ігрового дня було винесено лише матч між “академіками” та прикордонниками, ця зустріч цілком задовольнила спраглих до видовища футзальних естетів. Детальніше розповідаємо у матеріалі.

Тур у звітних змаганнях видався неповним. “Скала” (Вільховець), “Штурм НАСВ” (Львів), “Мрія” (Шкло) та “ДинамоІнвест” свої ігри із низки причин проведуть пізніше. Власне тому, цього разу потребу у драмі та феєрії Practic 1 Ліги закривали в очній дуелі лише “Академія-Самбір” та ФК “Мостиська-2”.

“Мостиська-2” – “Академія-Самбір” (6:5)

Перед стартом протистояння мінімальну перевагу все ж віддавали самбірцям. Як би там не було, колектив більш рівно проводить сезон і до цього поєдинку підходив у ролі лідера турнірної таблиці. Мостичани ж тур за туром беруть участь у захопливих двобоях, але результати команди від того є трохи нестабільними. Тим не менш, завжди є місце непередбачуваності.

Матч стартував на високих швидкостях, як і планувалося. Команди дуже швидко переходили центр майданчика, тому моментів вистачало. Спочатку дуплетом вистрелили “прикордонники”. У складі “Мостиська-2” відзначився Гриб, а ще один м’яч самбірці зрізали до власних воріт. До речі, зробив це Космік, який до завершення тайму встиг забити і в чужі ворота. На перерву колективи пішли за мінімальної переваги мостичан у рахунку. Друга частина зустрічі видалася просто фантастичною. Купу забитих м’ячів, “академіки”, які відновили паритет на старті тайму, а також хет-трик від Щура – усе це додало грі голівудського сюжету. На один м’яч більше у цьому гольовому шаленстві все-таки забили “прикордонники”, які і здобули звитягу.

Цікаво, до речі, те, що у поєдинку першого кола з ідентичним рахунком 6:5 самбірці були сильнішими за мостичан. Тепер усе з точністю до навпаки.

З нетерпінням чекаємо наступних протистоянь Practic 1 Ліги. До речі, із чинною турнірною таблицею та статистичними даними звітного турніру можете ознайомитись на нашому сайті у відповідній рубриці.