Стартував зимовий чемпіонат Суперліги Львівщини

У суботу, 4 листопада, відбулися два дебютні поєдинки нового сезону Суперліги Львівщини. Цього моменту чекали як команди, так і прихильники гри 5*5. Яким був старт нового розіграшу найвищого футзального дивізіону області – у матеріалі.

Зимова Суперліга, погодьтеся, завжди плекає якнайкращі очікування. На паркеті щоразу розгортаються неабиякі пристрасті, а інтрига у чемпіонаті тримає у напрузі аж до останніх протистоянь. Перші матчі нового сезону виступили як яскраве свідчення на підтвердження таких спостережень.

“NG Metal” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (6:4)

Між цими колективами за останні півроку дійсно було чимало зустрічей. Грали команди у рамках літньої Суперліги, зустрічалися і у “Кубку Nice Guys”. Щоразу підсумки були на користь “металістів”, тому жага помсти “енергетиків” постійно зростала.

Очікувань від гри “зоряних”, крім того, не бракувало ще й через те, що підопічні Назарія Станкевича дебютували у розіграші Кубка України. Досягнувши нового рівня, номінальним гостям, певна річ, не здавалися страшними навіть чинні чемпіони Суперліги.

Перший тайм протистояння, втім, був насправді неприємним шоком для КІВСу. Команда хоч і забила першою, але примудрилася цим тільки розізлити суперника. Далі було 5 м’ячів поспіль від “NG Metal”. Дубль, до прикладу, вже у першій частині дуелі зумів оформити Максимик. Такий невдалий підсумок першої половини гри став приводом для гучних розмов у перерві між Назарієм Станкевичем та його підопічними.

На другий тайм “енергетики” вийшли набагато більш зарядженими. Команді вдавався свій футзал, “металісти” почали частіше змінювати четвірки і внаслідок цього моментів поблизу воріт “NG Metal” не бракувало. У другому таймі “зоряні” забили тричі. Втім, свої шанси реалізували і суперники. У захопливому матчі із двома різними таймами перемогу все ж здобув “NG Metal”.

“Штурм” – “Копа” (2:1)

Двобій між “міцними горішками” ліги та абсолютними дебютантами. На перший погляд у такій грі все мало б бути очевидно. Втім, не так сталося як гадалося.

Перед стартом у новому чемпіонаті “Копа” підсилилася доволі якісними гравцями, тому і претендувати відтепер може на досить непогані ролі. Поєдинок зі “Штурмом”, тим не менш, спершу складався доволі непросто. Вже у першому таймі довелося двічі виймати м’яча із сітки власних воріт. Свої нагоди почергово реалізували Климко та Моночков. На перерву колективи так і пішли за подвійної переваги номінальних господарів.

Між таймами, втім, наставник “Копи” Павло Костюк знайшов потрібні слова для своїх підопічних. Команда дійсно надалі виглядала переконливіше. На 20-ій хвилині Таргонський влучним пострілом неабияк додав інтриги до зустрічі. Потім моменти виникали як поблизу одних воріт, так і інших. Голів все ж у матчі більше не було. Як наслідок – важлива, але дуже непроста перемога “Штурму”.

З відеооглядами кожного протистояння можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини

Інформаційна служба АФЛ

Партнери