Зимова Бізнес-ліга виходить на старт: обриси змагань

У четвер, 9 листопада, розпочинається новий сезон Бізнес-ліги Львова. За магічним збігом обставин на старт вийдуть дев’ять колективів, які точно будуть демонструвати чарівний футзал. Детальніше про старт нового чемпіонату та перші поєдинки – у матеріалі.

Нарешті прихильники футзалу на Львівщині дочекалися початку протистоянь у Бізнес-лізі. Матчі, які традиційно відбуватимуться посеред тижня, як завжди будуть особливо запеклими та принциповими. Відбуватимуться зустрічі традиційно на одному з найкращих майданчиків Львова – “Боско-Арені” (вул. Кривчицька Дорога, 19).

Серед найголовніших нововведень – матчі із застосуванням “чистого часу”, як ми і анонсували. Колективи гратимуть за схемою двох таймів по 13 хвилин “чистого часу”.

Представництво команд цьогоріч є таким: ФК “Мостиська-2”, “GTL”, “ICOOLA”, “Подорожник”, “УФАМ”, “СВ Львів”, “Патруль”, “Тузяки” та “Галицька здоба”.

За умов нерівної кількості учасників логічно, що у кожному з турів буде команда, яка пропускатиме ігровий день. У рамках першого туру, до прикладу, не побачимо “Тузяків”. Вони зіграють уже наступного тижня. Два поєдинки, крім того, проведуть у резервний день.

Розклад перших протистоянь до вашої уваги.

9.11.2023

21:00. “Галицька здоба” – “СВ Львів”

22:00. “GTL” – “ICOOLA”

Перед безпосереднім стартом поєдинків потираємо від нетерпіння руки та чекаємо стартового свистка. У новий сезон ідемо виключно зі своїми найпалкішими прихильниками та під покровом і впевненістю, яку щоденно нам дарують наші ЗСУ.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери