Суперліга Львівщини: яким був 10-ий тур (підсумки)

У суботу, 27 січня, було зіграно матчі десятого туру Select Суперліги Львівщини. Звітний ігровий день ще більше наблизив до розвʼязки сезону. Детальніше – у матеріалі.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – “UnoMas” (3:3)

Двобій аутсайдерів змагань. Щоправда, у кращому турнірному становищі до цієї гри підходили саме “ресторатори”.

Для підопічних Андрія Федюка поточний сезон уже став унікальним. Команда зуміла здобути перші офіційні перемоги в історії, тому навіть через це чемпіонат можна вважати успішним. Номінальні гості покинули дно турнірної таблиці, залишивши там “молодіжників”, зокрема, і команду КІВС “Енергія-2” – “Меркурій”. Цікава особливість, але єдину своє перемогу до цього “енергетики” святкували саме над “рестораторами” у відповідному матчі першого кола.

Звітний поєдинок натомість розпочався із голу “UnoMas”. Результативною дією відзначився капітан Саприка. Далі голи посипалися, немов з рога достатку, але сталося це аж наприкінці тайму. У проміжку між 13-ою та 15-ою хвилинами було зафіксовано аж 4 взяття воріт. Три мʼячі оформили “зоряні” і лише одного разу забили номінальні гості. Власне тому, на перерву команди пішли за мінімальної переваги КІВС.

Другий тайм видався більш прагматичним, але все ж один гол було забито. Цей м`яч не тільки врятував “UnoMas” від поразки, а й зробив Саприку автором дублю. Як наслідок – нічия 3:3.

За відповідними підсумками “Копа”, яка пропускала цей тур, одноосібно опустилася на останню позицію першості.

“Мостиська” – “NG Metal” (2:7)

Це був другий ігровий досвід мостичан на тижні. До цього команда зазнала фіаско від “Nice Guys” – 1:8. Саме тому, “прикордонники” за будь-яку ціну збиралися перемагати у наступному матчі.

Суперник, звісно ж, не ликом шитий. Все-таки чинний чемпіон Суперліги, але, знаючи команду Андрія Шагала, чекати можна було чого завгодно.

Гра стартувала дуже жваво та емоційно. Було багато боротьби, стежити за якою, до слова, також було цікаво. Голи почали зʼявлятись ближче до завершення тайму. Першою забила “Мостиська”. Зробив це Сметанка. Далі була перестрілка і мʼячі на будь-який смак. Хоч перша частина і завершилася з рахунком 2:3, та все ж були очікування, що у другому таймі мостичани ще більше додадуть у роботі попереду.

Втім, сталося так, що додали підопічні Василя Дениса. “NG Metal” після розмови в перерві суттєво пожвавив свою роботу. Наступні чотири голи “металістів” були без відповіді з боку суперника.

Враховуючи цю перемогу та втрату очок прямими конкурентами, “NG Metal” за крок від здобуття чемпіонства. Від “золота” команду відділяють лишень три бали.

“Штурм” – “Nice Guys” (1:1)

А ось і зустріч, яка спонукала усіх до формування думки, що “NG Metal” – без пʼяти хвилин чемпіон.

У прямому зіткненні між собою друга та третя команди чемпіонату поділили залікові пункти.

Якби “хороші хлопці” перемагали, то, можливо, і залишали б за собою кращі шанси на “золото”. Все ж принциповий суперник підопічним Євгена Москвіна не подарував три бали і зараз. Так було у першому колі, так сталося і у своєрідному реванші.

Хоча перший тайм номінальні гості, до речі, закінчили мінімальною перевагою. Гол від Смаги тримав “гайсів” у лідерській позиції. По перерві, втім, Чорний вирівняв рахунку на табло і фіналізував результат.

Якщо у наступному турі “NG Metal” перемагає, то запекла боротьба триватиме вже виключно за “срібло”.

Ще раз пригадати цей ігровий день, а також переглянути відеоогляди поєдинків туру маєте можливість на нашому YouTube-каналі.