Бізнес-ліга Львівщини: підсумки дванадцятого ігрового дня

Наприкінці минулого тижня відбулися матчі 12-го ігрового дня Бізнес-ліги Львівщини. У рамках туру було зіграно чотири поєдинки, кожен з яких був з унікальною історією.

“Патруль” – “Мостиська-2” (4:4)

Матч, який був максимально вогняним.

Після дуже невдалого першого кола “прикордонників” ледь не всі списали з рахунків. Команда дійсно поступалася ледь не в кожному протистоянні, а футзал був дуже непереконливим. Тепер же з колективом точно будуть рахуватися. У рамках звітного туру мостичани вибороли нічию у дуелі з потужними “поліцейськими”. За тур до цього взагалі була звитяга над “ICOOLA”. Власне тому, можемо говорити про те, що поступово підопічні Андрія Шагала виходять з кризи.

Вже у першому таймі команди розіграли неабиякий спектакль. 5 забитих мʼячів на двох – дуже хороший показник. Саме номінальні гості, до слова, забили на гол більше. Дубль, зокрема, встиг оформити Кульматицький.

По перерві гра не заспокоїлася. Знову видовищні голи та награні комбінації. У другому таймі, втім, невеличку перевагу вже мав “Патруль”. Тим не менш, вилучення Удодіка таки позначилось на футзалі підопічних Степана Струка. Підсумок гри – ефектні 4:4. Вищезгаданий Кульматицький до фінальної сирени, крім того, встиг оформити хет-трик.

Такий результат точно більше на користь мостичан. Колектив потроху повертається до звичного ритму. “Патруль” натомість все далі від омріяної третьої сходинки.

“Тузяки” – “Подорожник” (0:6)

Черговий невиразний поєдинок у виконанні “Тузяків”.

Хоча перший тайм як завжди команда провела у бойовому стилі. Варто відзначити, що підопічні Богдана Івануся доволі непогано боролися і пропустили м`яч аж на 11-ій хвилині зустрічі. Голом відзначився Жук.

За традицією власних других таймів по перерві номінальні господарі почали просідати. “Фармацевти” завдяки постійній динаміці та більш якісному використанню моментів опонента переконливо здолали. Дубль, зокрема, оформив Лапшій. Також забивали Моленда, Кучір та Фостяк.

Загалом, впевнена перемога “Подорожника”, який все ще плекає надії на “бронзу”.

“ICOOLA” – “Оптіма” (8:0)

Минулого тижня “айфоністи” точно були головними інформаційними хедлайнерами у Бізнес-лізі. Перед матчем із “Оптімою” колектив подякував за співпрацю своєму вже екснаставнику Тарасові Кузю. Тепер команду тренує тандем Когут-Храмов.

На фоні таких серйозних змін “ICOOLA” підійшла до матчу із “Оптімою”. Скоріш за все, колективу була необхідна така шокова терапія. Вже по ходу першого тайму номінальні господарі діяли дуже розкуто та вже до третьої хвилини лідирували 2:0. Стрімкий дубль оформив Павлик.

По перерві перевагу “айфоністи” тільки нарощували, тому логічно, що забивали ще. Загалом, того дня “Оптімі” мегамотивована “ICOOLA” жодних шансів не залишила. Вісім голів без відповіді – це дійсно дуже потужно.

Переможці впевнено осіли у ТОП-3 “турнірки”. Цікаво буде глянути, як далі розгортатимуться події навколо колективу.

“СВ Львів” – “GTL” (3:2)

Точно найбільш захоплива дуель звітного туру. “Логісти” нагадали самих себе найкращого зразка.

Вже у першому таймі претенденту на чемпіонство підопічні Ігоря Романишина влаштували справжній іспит. Дубль від Олійника – лише вершина айсбергу. Загалом, гра номінальних гостей була дуже дисциплінована та впевнена. Давно такого “GTL” ми не бачили. “Дорожники” хоч і вважалися фаворитами у зустрічі, та все ж перший тайм програли. Гол від Когута особливо вражень не змінив.

У другій частині протистояння в окремих епізодах Фортуна вже більше усміхалася саме “СВ Львів”. Десь завдяки, зокрема, і вдачі команда зуміла здолати опонента, який навʼязав дуже хороший футзал. М`ячі досвідчених Матляка та Федюка все ж принесли важкі зароблені бали для “дорожників”.

Респект обом командам за цей матч. Заради цього точно вартувало чекати самісінького завершення ігрового дня.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.