Суперліга Львівщини: яким був 11-ий тур (підсумки)

Більшість поєдинків 11-ого ігрового дня найвищого футзального дивізіону області відбулися цього вікенду. Про те, які у матчів були сюжети та їхні підсумки розповідаємо у матеріалі.

Про те, що колективи Суперліги вийшли на фінішну пряму чемпіонату говорять не тільки порядковості турів, але й безпосередньо протистояння, які стають все більш запеклими та бойовими. Наприкінці турнірної дистанції кожна із команд хоче заробити максимум балів, аби покращити своє турнірне становище. Учасники змагань наразі перебувають у найкращій ігровій формі, тому прохідних поєдинків навіть для лідерів таблиці аж ніяк немає.

“Nice Guys” (Львів) – “Мостиська” (0:0)

Стосовно лідерів та їхньої очної дуелі. На тижні у рамках 11-ого туру між собою зустрілися перша та друга команди чемпіонату відповідно. Станом на початок ігрового дня “хороші хлопці” випереджали своїх суперників на один бал, але ця перевага аж ніяк не додавала відчутної впевненості. У першому колі змагань мостичани завдали нищівної поразки “Nice Guys” із рахунком 9:2. Євген Москвін точно тримав у голові той результат, тому перед матчем-відповіддю очевидно було зроблено серйозну працю над помилками.

Ще зі стартових хвилин звітного двобою було помітно, що цього разу колективи схожу виставу результативності влаштовувати не збираються. Навіть “Мостиська” – команда, яка зазвичай є синонімом до слова “видовище”, діяла більш обережно ніж зазвичай. Команди зрідка робила вилазки у напрямку воріт одна одної, тому і моментів насправді було обмаль. Все-таки тиск результату давався взнаки і особливо ризикувати чи великими силами постійно йти вперед не хотіли ані одні, ані інші. Власне тому, поєдинок став у підсумку по-справжньому особливим. Ще ніколи до цього моменту у поточному чемпіонаті Суперліги безгольової нічиєї зафіксовано не було. Що ж, все колись буває вперше, тому у зустрічі першої та другої команд таблиці голів забито не було.

Такий результат на руку, певна річ, конкурентам. Втім, про них згодом.

“in.IT-2” (Львів) – “Скала 1911” (Стрий) (0:5)

Очікувань від цієї дуелі, перш за все, у команд, які брали в ній участь, було чимало. Справа в тім, що у випадку перемоги, або “Скала 1911”, або “in.IT-2” мали б можливість піднятися у “турнірці” ближче до топ-4. Безкомпромісності цій грі також додавав факт першої зустрічі між цими командами. У першому колі “айтівці”, маючи на лавці запасних лишень двох гравців, здолали стриян із рахунком 5:2. На матч другої частини змагань номінальні гості виходили із максимальною концентрацією.

Це стало помітно вже зі стартових секунд протистояння. Не встигла минути і перша хвилина поєдинку, а “Скала 1911” вже вела у рахунку. Голом відзначився Роман Лещинський, який і надалі продовжив вести за собою атакувальну роботу стриян. Попри такий жвавий старт, більше голів у першому таймі не було. Команди діяли рівно, а за таких умов гольові нагоди – велика рідкість. Другий тайм став більш видовищним у плані забитих м’ячів. Усі вони, щоправда, побували у сітці воріт “айтівців”. Не день підопічних Олега Галамаги, які “згоріли” своїм суперникам із розгромним рахунком. Таким чином “Скала 1911” обійшла “in.IT-2” у турнірній таблиці та на відстань трьох балів наблизилась до “КІВС Енергії-2”, який іде четвертим.

“КІВС Енергія-2” (Львів) – “Галицька Здоба” (Львів) (3:2)

Молоді “енергетики” зустрічалися із “пекарями” у той момент, коли останні очевидно ще були на ейфорії від проходу до 1/8 фіналу Кубка України. Такий успіх став для підопічних Сергія Тригубця унікальним, тому і в чемпіонаті “Здоба” мала намір отриманий позитив конвертувати у вдалий результат.

Вже стартовий відтинок зустрічі продемонстрував, що “пекарям” план на гру доведеться суттєво змінювати. Два голи від суперників Олега Даниловича, Ростислава Гуля, а також невиразні дії попереду спровокували рахунок першого тайму. “Здоба” поступалася 2:0 і по перерві була змушена суттєво змінювати свої тактичні побудови, аби шукати варіанти відігратись. Старту другого тайму також за КІВС. Артур Гричук збільшив гандикап до трьох м’ячів. Номінальні гості були змушені ризикувати та іти на п’ятого польового. Під завісу протистояння така тактика дала свої плоди, адже “пекарі” зуміли забити двічі. Досвідчені Андрій Коваль та Сергій Тригубець своїми голами неабияк загострили інтригу, але вирвати бодай нічию так і не змогли.

На противагу класним виступам на всеукраїнській арені “Галицька Здоба” натомість вкотре не може перемогти у чемпіонаті Суперліги Львівщини.

Серед запланованих матчів туру також був поєдинок луцького “Любарта” та львівського “Меркурія”. Втім, через виступи “князів” у чемпіонаті Волині з футзалу зустріч перенесено на пізніший термін.

За традицією під час матчів було вручено нагороду найкращому виконавцю попереднього туру. “Найкращим гравцем 10-ого туру” було визнано Віталія Трусевича з команди “Скала 1911” (Стрий). Переможець отримав сертифікат від нашого партнера – барбершопу “Шелтер Львів”.

Надалі чекаємо ще більше красивих голів, ще більше яскравих результатів, топових відзнак та, певна річ, вашої прихильності. Під протектом ЗСУ та із вашою підтримкою прямуємо до нових звершень.