Суперліга Львівщини: яким був 3-ий тур (підсумки)

Минулого вікенду відбулися зустрічі 3-ого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. У цьому матеріалі детальніше розповідаємо яким був цей ігровий день.

“UnoMas” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (1:2)

Для одних цей поєдинок був прем’єрним у чемпіонаті, інші ж понад усе хотіли здобути перемогу.

Підопічних Назарія Станкевича переслідувала чорна смуга. Хлопці вилетіли із Кубка України з двома поразками від “АВ Метал Груп” (Рівне) та ще й поступилися у стартовій для себе грі Суперліги із “NG Metal” (4:6). Власне тому, на гру із “рестораторами”, які отримували перший досвід у новому сезоні, юні “енергетики” вийшли із чіткою націленістю на ворота.

Поєдинок розпочався дуже жваво. Атакували обидві команди, але відзначитись першими вдалося саме “зоряним”. Шандра потіснив усіх суперників корпусом та відзначився типовим для “стовпа” голом. Не встигли номінальні гості порадіти цьому м’ячу, як уже довелося виймати сферу із сітки власних воріт. Паращин відновив паритет на табло і на перерву пішли за рівного рахунку.

Другий тайм більш яскраво розпочався саме для КІВС. Боднар прокинув м’яча повз суперника і потужно пробив у кут рамки “рестораторів”. Як не старався голкіпер “UnoMas” та все ж завадити кулі перетнути лінію йому не вдалося.

Далі були навали від господарів та дуже непогані виходи в контратаку від футзалістів Назарія Станкевича. Голів, утім, більше не було. Перша та важлива перемога у чемпіонаті для “зоряних”.

“NG Metal” – “Мостиська” (4:3)

У цій грі – кардинально різні тайми.

Перша частина зустрічі минула під акомпанемент нереалізованих нагод. Команди насправді створювали багато, але щоразу щось заважало відзначитись. Крім того, варто віддати належне голкіперу мостичан Козаку, який у першому таймі дійсно навиручав власний колектив на декілька матчів уперед.

По перерві картина була кардинально іншою. Не скажемо, що голкіпери робили свою роботу непереконливо. Тим не менш, із влучністю футзалісти обох команд справи налагодили. Гольову перестрілку розпочав Гриник на 19-ій хвилині. Вже незабаром паритет відновив Серняк. Далі, втім, своїм досвідом опонента затисли саме “металісти”. Голи Кордоби, Цюпки та Когута за короткий проміжок часу дійсно шокували “прикордонників”. Команда Андрія Шагала прокинулася ближче до завершення гри. Ефектних голів від Деди та Щура, тим не менш, бодай для нічиєї було недостатньо.

Як наслідок – у феєричному протистоянні “NG Metal” зумів вийти переможцем проти “Мостиськи”.

“Nice Guys” – МФК “Штурм” (1:1)

Ця зустріч була особливо принциповою. Влітку саме “штурмовики” залишили “хороших хлопців” без медалей, на фініші обійшовши підопічних Євгена Москвіна.

У звітній дуелі важко було визначити фаворита, але матч активніше однозначно розпочали підопічні Юрія Цибика. “Штурм” постійно запалював небезпечні ситуації поблизу воріт Грицківа, тому і моментів насправді не бракувало. Один із них втілився у забитий м’яч вже на 8-ій хвилині. Давидко, який був капітаном “Штурму” у цій грі, пробив з-за меж карної зони з-під захисника. Голкіпер “Nice Guys” не очікував на такий розвиток подій, тому у заключній фазі лише стежив за тим, як сфера летить у кут воріт. Після цього у “Штурму” ще були нагоди. Зокрема, виходи 1 в 1 не забили Храмов, Ільчишин та Карабин. Був чудовий шанс і в “Nice Guys”, але Іванишин своє рандеву Русецькому теж програв.

У другому таймі гра була більш прагматичною. Моментів були менше, а “хороші хлопці” понад усе хотіли відігратись. Свою нагоду відзначитись команда Євгена Москвіна знайшла лише за 10 секунд до фінальної сирени. Іванишин зумів замкнути дальню стійку і подарувати своїм партнерам принаймні один заліковий пункт. Драматичне завершення захопливої гри.

З відеооглядами кожного протистояння можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.