Бізнес-ліга Львівщини: підсумки другого ігрового дня

У Бізнес-лізі Львівщини відбулися матчі другого туру. Команди забивали чимало, тому і поєдинки видалися дуже насиченими на події. Детальніше – у матеріалі.

“GTL” – “Патруль” (7:0)

Усі місцеві прихильники футзалу від цієї гри очікували зовсім іншого сценарію.

Справа в тім, що попередні зустрічі між відповідними колективами не відбувалися під зіркою тієї чи іншої команди. “Логісти” та “поліцейські” боролися запекло, а двобої видавалися максимально рівними. Цього ж разу все було геть не так.

Уже з перших хвилин очевидною перевагою заволоділи підопічні Ігоря Романишина, а наприкінці першого тайму рахунок для “Патруля” був просто катастрофічним – 0:5. Такий стан справ відправив команду Ігоря Дороша і Степана Струка у глибокий шок. “Поліцейські” самі на себе схожими не були, а про наступальну роботу мова навіть не йшлася.

У другому таймі “GTL” трішки збавив оберти, але все ж зумів навіть у такому ритмі забити ще двічі. “Патрулю” натомість цього вечора відзначитись так і не судилось, тому у підсумку – розгромна поразка 0:7, після якої слід робити оперативні висновки.

“ICOOLA” – “Мостиська-2” (7:3)

Очікувань від гри було чимало, адже чинним чемпіонам влаштовувала іспит одна з найбільш ефектних команд Бізнес-ліги. Минулої зими мостичани шурхіту на футзальній Львівщині наробили чимало, тому зараз до їхньої гри набагато більш уважне ставлення.

Тим не менш, уже з дебюту матчу “прикордонники” продемонстрували свої особливості. На стартових секундах забив Романів і, як згодом з’ясувалося, розпочав гольове шоу. Далі були м’ячі на найбільш різноманітний смак і до того ж відправлялися у сітки щоразу інших воріт. “ICOOLA” прийняла відкритий стиль суперника і також почала феєрити. Попри те, що “айфоністи” по ходу першого тайму поступалися, та все ж перед самісінькою перервою вийшли вперед у рахунку – 3:2. Буцик відзначився, скоріш за все, переломним м’ячем.

У другому таймі підопічні Тараса Кузя почували себе в рази переконливіше. За відсутності тренера на лавці “ICOOLA” цього дня лідерські функції перейняв досвідчений Когут, який і забивав, і асистував. Як наслідок перевага “айфоністів” у другому таймі переросла у чудову ефективність. “Мостиська-2” натомість у атакувальній роботі почувала себе вже не так впевнено. Власне тому, друга перемога поспіль на старті сезону для чинних чемпіонів.

“СВ Львів” – “Подорожник” (6:5)

Матч – наявний приклад того, що у футзалі потрібно діяти до останнього. Попри те, що “дорожники” здобули звитягу, але останні хвилини команда провела дуже нервово.

Перший тайм, тим не менш, був рівним і про це сигналізував рахунок наприкінці першої 13-хвилинки – 2:2. На м’ячі Белозьорова і Великого своїм “дублем” відповів лідер “Подорожника” Ворона. Гра дійсно захоплювала та була обопільно дуже солідною. Моментів колективи створювали безліч, тому футзал точно подобався навіть пересічному вболівальнику.

На початку другого тайму уже номінальні господарі відчули себе впевненіше. За короткий проміжок часу “СВ Львів” забив аж чотири голи, натомість не пропустивши жодного. Здобувши таку перевагу, Цімерман і компанія, певно, вирішили, що перемога вже в кишені. Суперник за таку розкіш ледь не покарав. “Фармацевти” увімкнули п’яту швидкість і розбалансованого опонента ледь не зловили на гарячому. По заключних хвилинах можемо висловити респект саме “аптекарям”. Якби гра тривала трішки довше, то за таких умов далеко не факт, що “СВ Львів” поїхав би з “Боско-Арени” із трьома балами.

У будь-якому разі із різницею в один гол на користь номінальних фаворитів матч таки завершився. Перша перемога для “СВ Львів” у новому сезоні.

“Тузяки” – “Галицька здоба” (4:10)

Як ми і зазначали в анонсі, цей поєдинок був із найбільш очевидним поділом на “фаворит/аутсайдер”. “Тузяки” влітку своєю грою, м’яко кажучи, не тішили власних вболівальників, тому і розрахунків було не так багато. Забігаючи наперед, відзначимо, що команда все ж продемонструвала свій характер та зуміла кілька разів “пекарів” засмутити.

Початок гри підопічні Богдана Івануся вже за традицією провалили. На 5-ій хвилині “Галицька здоба” лідирувала 0:3, а у суперників слабо вдавалося навіть переходити центр поля. До завершення тайму на “Тузяків” усе ж чекав приємний бонус у вигляді одного забитого м’яча, але є нюанс. На той момент рахунок вже був 1:6.

По перерві Сергій Тригубець вирішив трохи поекспериментувати. Кілька гравців номінальних гостей відправилися переодягатись, а решта продовжувала діяти. Другий тайм для “Тузяків” однозначно був більш вдалим. Колектив намагався комбінувати і навіть голи забивав доволі непогані. Як би там не було, але “Галицькій здобі” варто віддати належне. На сьогоднішньому етапі команда в рази переважає опонентів і це стосується не тільки “Тузяків”.

Підсумковий рахунок цієї гри навіть більш хокейний, аніж футзальний, але вболівальникам точно сподобалася така феєрія наприкінці ігрового дня.

Повні записи поєдинків та огляди зустрічей шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.