Суперліга Львівщини: яким був 9-ий тур (підсумки)

У суботу, 20 січня, відбулися поєдинки 9-ого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. У рамках звітного ігрового дня команди провели три захопливі протистояння. Детальніше – у матеріалі.

“NG Metal” – “Штурм” (2:1)

Зустріч першої та другої команди чемпіонату була дійсно на рівні.

Особливістю цього матчу, крім того, стало повернення Юрія Цибика на ігровий паркет. Наставник “Штурму” залікував пошкодження і не тільки словом, але й ділом допомагав своєму колективу діяти із “металістами”. Матч для “NG Metal” почався не надто вдало. Вже на стартових хвилинах команда втратила Цюпку, який отримав травму в зіткненні із Храмовим. Втім, навіть без Цюпки перший тайм підопічні Василя Дениса все ж виграли. Єдиний мʼяч на рахунку Когута.

У другій частині зустрічі “штурмовики” додали в активності. Було помітне бажання номінальних гостей іти вперед та показувати зуби лідеру. На 23-ій хвилині таке налаштування принесло користь у вигляді голу. Молодий Закалюжний відновив паритет у двобої своїм результативним пострілом. Розв`язка настала аж наприкінці матчу. Попри грандіозний супротив опонента, все ж звитягу зуміли вирвати “металісти”. Когут оформив дубль і подарував своїй команді одну з найважчих перемог у сезоні.

Таким чином “NG Metal” ще більш якісно себе почуває на вершині. Відстань до найближчого переслідувача – 8 залікових пунктів.

“Копа” – “Мостиська” (1:7)

Гра, у якій справдилися абсолютно всі очікування. “Прикордонники” переконливо обіграли нестабільну “Копу”.

Так уже склалося у цьому сезоні, якщо підопічні Павла Костюка швидко пропускають, то зазнають поразок із великими рахунками. У звітній грі мостичани відзначилися вже на 2-ій хвилині. Зробив це один із новачків команди Сметанка. Вже невдовзі подвоїв перевагу ФК “Мостиська” Гриб, якому цього дня було готовано особливу долю. Перший тайм із впевненим гандикапом для номінальних гостей завершився.

У другій частині протистояння мостичани ще більше додали в активності, тому і голів побільшало. “Покер” за підсумками поєдинку оформив вищезгаданий Гриб. Забивали, крім того, у другому таймі Серняк та Кульматицький. Голом престижу за “Копу” відзначився голкіпер Мигаль.

“Копа” зазнала чергової поразки в сезоні. “Мостиська” ж, якщо дивитися за потенційними балами, може ще й теоретично вискочити на другу позицію, тому уважно стежимо.

“Nice Guys” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (5:4)

Найбільш божевільний матч туру у хорошому значенні цього слова.

Очевидним фаворитом поєдинку був колектив “хороших хлопців”. Підопічні Євгена Москвіна від туру до туру намагаються надолужити втрачене, тому, певна річ, у дуелі з аутсайдером розглядали тільки перемогу. Вже у першому таймі було помітно, що саме “гайси” виглядають переконливіше. Жвавий старт зустрічі із автоголом від Близнюка суттєво додав атакувального азарту хлопцям. Щоправда, перед наступними голами довелося і виймати сферу з сітки власних воріт. Бондар на 6-ій хвилині паритет відновив. Далі, тим не менш, дубль Смаги юних “енергетиків” трішки приземлив. На завершення тайму рахунок був 3:1.

Здавалося б, друга частина дуелі має бути куди спокійнішою для “Nice Guys”. Не так сталося, як гадалося. Гольова перестрілка другого тайму завершилася із рахунком 2:3 на користь “зоряних”. На превеликий жаль для підопічних Назарія Станкевича перемогу в матчі не віддають за перемогу виключно у другій половині гри. Власне тому, у протистоянні із великою кількістю голів та видовища все ж звитягу святкували номінальні господарі.

Завдяки цій перемозі “Nice Guys” перемістився на другу позицію. КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” натомість продовжує перебувати на дні “турнірки”.

Долучайтесь до прямої трансляції та підтримуйте улюблений колектив. Усі матчі традиційно покажемо на нашому YouTube-каналі.