СЗШ 13 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу Сихівського району

У понеділок, 22 травня, визначився перший учасник міського етапу “Шкільних ліг” з футзалу. Найбільш майстерною командою Сихівського району стала СЗШ 13.

Вирішальний ігровий день на майданчику Сихівського ліцею видався суперспекотним. За чотири проведені матчі, серед яких два півфінали, гра за третє місце та фінал вболівальники побачили одразу дві суперемоційні серії пенальті. Кожен із представлених колективів довів, що не просто так отримав місце у лідерській ТОП-4 свого району.

Підсумкове розташування команд виглядало таким чином:

  1. СЗШ 13
  2. Ліцей “Сихівський”
  3. СЗШ 90
  4. СЗШ 96

Церемонія нагородження також мала досить яскравий вигляд. Учасники районного етапу отримували подарунки з рук віцепрезидента АФЛ Богдана Мельника та голови Комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ Ростислава Капітанця. Спершу нагороду отримав кожен із наставників, а далі відзнаки отримували команди. Зокрема, друга та третя позиції, окрім сувенірних блокнотів та сумок для взуття, отримали також комплекти маніжок. Колектив, який посів перше місце, свої подарунки отримає вже по завершенні міського етапу.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім 12-ом командам, які взяли участь у районному турнірі  Сихова “Шкільних ліг” з футзалу. Чемпіонам, своєю чергою, дякуємо за видовище та бажаємо у міському етапі продемонструвати якнайкращу гру.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери