VBET Екстра-ліга: “Енергія” здобула першу перемогу у “бронзовій” серії

Минулими вихідними відбулися перші матчі заключної стадії змагань VBET Екстра-ліги України з футзалу. Свій “бронзовий” поєдинок, зокрема, проводили львівська “Енергія” та рівненський “Кардинал-Рівнестандарт”. Перше протистояння зіграли у Рівному, а підсумок зустрічі – перемога львів’ян у серії пенальті.

Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”. У першому таймі поєдинку команди не форсували події, хоча і створювали моменти для взяття воріт. В “Енергії”, до слова, небезпечно пробивали Тарас Кузь, Андрій Теряєв, Андрій Цілик та Сергій Малишко. Господарі натомість відповіли ударами Олександра Басича та Олександра Бондаря, які парирував воротар “енергетиків” Андрій Пітуля. Тож на перерву команди пішли без забитих м’ячів.

У другому таймі гра стала більш динамічною та емоційною. Відкрити рахунок могли як “енергетики” (Андрій Цілик, Андрій Теряєв, Олег Легендзевич), так і рівняни (Михайло Волянюк, Роман Горпинич, Олександр Бондар). Однак відзначитись з гри не вдалося жодній з команд, тож після 0:0 в основний час була призначена серія післяматчевих пенальті.

Львів’яни реалізували свої п’ять ударів (Андрій Теряєв, Тарас Кузь, Сергій Малишко, Ярослав Квасній, Андрій Цілик), натомість перший удар господарів був невдалим — Олександр Басич влучив у каркас воріт.

Таким чином “Енергія” перемогла у післяматчевих пенальті 5:4 і вийшла вперед у серії за “бронзові” нагороди.

Серія за 3 місце. VBET Екстра-ліга 2022/2023. Перший матч. 20 травня 2023 року. Рівне. ДЮСШ-4

“Кардинал-Рівнестандарт” (Рівне) – “Енергія” (Львів) — 0:0 (0:0), 4:5 пен.

Рахунок в серії — 0:1

Попередження: Басич, 24 — Марциняк, 24, Пітуля, 24, Легендзевич, 25, Зварич, 39

“Кардинал-Рівнестандарт”: Бакінський, Дяченко – Басич, Кравчук, Скибчик, Бондар, Волянюк, Кручок, Горпинич, Ланко, Малиновський, Піддубний, Тютюрай
Головний тренер: Олександр Бондар

“Енергія”: Пітуля, Войтович – Цілик, Радевич, Квасній, Кузь, Малишко, Легендзевич, Зварич, Марциняк, Теряєв, Буньо, Пелех, Гураль
Головний тренер: Валерій Легчанов

Арбітри: Руслан Лутій (Київ), Дмитро Дудка (Обухів), Олена Хомич (Луцьк)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)

Другий, а за необхідності, і третій матч “бронзового” зіткнення відбудеться вже у Львові.

Світлина: Кардинал-Рівнестандарт