У Львові стартує “Шкільна ліга” з футзалу

У четвер, 11 травня, на мініфутбольному майданчику ліцею ім. Івана Пулюя (вул. Івана Пулюя, 16) стартує районний етап “Шкільних ліг” з футзалу. Організатором змагань є Асоціація футзалу Львівщини.

Про це повідомляє Управління спорту Львова. У цьому навчальному році змагання шкільної футзальної ліги відбудуться серед юнаків 2011-2012 року народження. У районному етапі шкільної ліги з цього виду спорту серед юнаків візьмуть участь 82 команди, а це – майже 1000 учнів. Тут заплановано провести понад 140 ігрових зустрічей.

Нагадаємо, що районні етапи змагань планують провести до кінця травня. Саме на цій стадії буде визначено ім’я найкращої команди кожного з районів Львова. Переможці отримують право участі у третьому, міському етапі, тому боротимуться за кубок першої “Шкільної ліги” з футзалу у Львові.

Районний етап відкриватимуть юнацькі команди ліцею ім. І. Пулюя (Рисі) та загальноосвітньої школи №31 (Кугуари). Протистояння відбудеться на майданчику ліцею ім. Пулюя у четвер, 11 травня. Старт заплановано на 13:00. Перед цим на цьому ж майданчику відбудеться церемонія відкриття “Шкільної ліги” з футзалу.

Асоціація футзалу Львівщини бажає успіхів та задоволення від гри кожному учаснику!

Від команди школи – до команди профі!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери